eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Laptopy Acer Aspire Vero oraz Acer TravelMate Vero

Laptopy Acer Aspire Vero oraz Acer TravelMate Vero

2021-10-15 00:35

Laptopy Acer Aspire Vero oraz Acer TravelMate Vero

Acer Aspire Vero © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Acer zaprezentował nowości z serii Vero, wśród których znalazły się m.in. Acer Aspire Vero do użytku domowego oraz Acer TravelMate Vero do zastosowań biznesowych. Seria Vero jest projektowana i produkowana zgodnie z konkretnymi standardami ekologicznymi, które polegają m.in. na stosowaniu plastiku pochodzącego z recyklingu czy wysyłce gotowych produktów w opakowaniach nadających się do ponownego przetworzenia.

Przeczytaj także: Nowe modele Acer ConceptD 3 i ConceptD 7 SpatialLabs Edition

Acer TravelMate Vero


TravelMate Vero wyposażony jest w procesor Intel® Core™ i7 do 11. generacji, 16 GB pamięci DDR4 i 1 TB pamięci SSD. Zastosowano tu również szereg zabezpieczeń - moduł TPM daje użytkownikowi możliwość zarządzania strukturą i bezpieczeństwem na poziomie całej organizacji, natomiast gniazdo Kensington Lock gwarantuje fizyczną ochronę szczególnie wrażliwym danym. Opisywana tu wersja laptopa TravelMate Vero daje organizacjom możliwość zmiany logo wyświetlanego przy uruchomieniu systemu, co stanowi dość istotny aspekt działań brandingowych. Laptop jest zbudowany w 30% z plastiku pochodzącego z recyklingu (zastosowanego do produkcji obudowy).

fot. mat. prasowe

Acer TravelMate Vero

Acer TravelMate Vero wyposażony jest w procesor Intel® Core™ i7 do 11. generacji, 16 GB pamięci DDR4 i 1 TB pamięci SSD.


Acer Aspire Vero


Aspire Vero ma obudowę składającą się w 30% z plastiku pochodzącego z recyklingu (PCR). Klawisze również składają się w 50% z plastiku PCR. Opakowanie Aspire Vero nadaje się w 100% do recyklingu.

fot. mat. prasowe

Laptop Acer Aspire Vero

Zastosowany w serii Vero wyświetlacz 15,6” FHD nadaje się w 99% do ponownego przetworzenia.


Zastosowany w serii Vero wyświetlacz 15,6” FHD nadaje się w 99% do ponownego przetworzenia. W laptopie znajdziemy procesor Intel® Core™ 11. generacji oraz kartę graficzną Intel® Iris® X. Nowe oprogramowanie Acer o nazwie VeroSense™ pozwala użytkownikowi wybrać tryb pracy urządzenia, w celu odpowiedniego zrównoważenia wydajności i zużycia baterii. Komputer został wyposażony również w kartę sieciową Wi-Fi 6, port USB typu C i dwa porty USB typu, co czyni go rozwiązaniem kompletnym i wygodnym w użyciu. Z kolei technologie Acer TrueHarmony™ i Acer PurifiedVoice™ gwarantują krystaliczną czystość dźwięku podczas każdej rozmowy dzięki zastosowaniu redukcji szumów przy wsparciu algorytmów sztucznej inteligencji.

Aspire Vero z procesorem Core i5-11 będzie można kupić w sklepie x-kom już w listopadzie za 3199 zł. Natomiast Vero z procesorem i7-11 do sprzedaży trafi w połowie grudnia i będzie go można kupić za 3649 zł.

TravelMate Vero będzie kosztować 3499 zł i pojawi się w pierwszym kwartale 2022 roku.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: