eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor gamingowy Acer Predator X25

Monitor gamingowy Acer Predator X25

2021-04-17 00:36

Monitor gamingowy Acer Predator X25

Monitor gamingowy Acer Predator X25 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Na polskim rynku debiutuje monitor dla graczy - Acer Predator X25. Ma panel Full HD o przekątnej 24,5 cala, częstotliwość odświeżania 360 Hz i wykorzystuje technologię NVIDIA Reflex.

Przeczytaj także: Monitor gamingowy Acer Predator X38

Monitor Acer Predator X25 ma 24,5 calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD, zapewniający czas reakcji na poziomie 0,3 s oraz częstotliwość odświeżania wynoszącą 360 Hz. Urządzenie wykorzystuje również technologię NVIDIA Reflex. Wchodzące w jej skład oprogramowanie Reflex Latency Analyzer pozwala zmierzyć czas upływający od naciśnięcia przycisku myszy do momentu reakcji ekranu. Wynik pomiaru umożliwia precyzyjne określenie wszelkich opóźnień i poprawę komunikacji między kontrolerem, komputerem i monitorem.

Panel Predatora X25 obsługuje standard HDR i zapewnia pokrycie 99% kolorów palety sRGB. Monitor potrafi ponadto automatycznie dostosowywać poziom jasności i temperaturę barw do naturalnych warunków oświetlenia. Dzięki funkcji LightSense, Predator X25 wykrywa poziom natężenia światła otoczenia i dopasowuje jasność tak, by wyświetlać obraz najwyższej jakości.

Opcja AdaptiveLight dostosowuje z kolei podświetlenie panelu do barwy światła w otoczeniu, natomiast tryb ProxiSense przypomni graczowi o konieczności przerwy po upływie określonego czasu. Aby dodatkowo zmniejszyć zmęczenie oczu, czujniki monitora regulują także jasność pasków LED wyświetlacza.

fot. mat. prasowe

Acer Predator X25

Acer Predator X25 ma 24,5 calowy ekran IPS o rozdzielczości Full HD.


Monitor oferuje ponadto w rozwiązanie Predator GameView, które wykorzystuje tryby zaprojektowane dla określonych gatunków gier – FPS-ów, wyścigów lub tytułów sportowych.

Acer Predator X25 ma wąskie ramki wokół ekranu i pięć portów USB umieszczonych na obudowie. Monitor wyróżnia się także za sprawą efektownej funkcji podświetlenia, którego charakter można synchronizować np. z odtwarzaną muzyką. Ergonomiczna konstrukcja urządzenia pozwala na jego odchylanie, obracanie, ustawianie w pionie i regulację jego wysokości.

fot. mat. prasowe

Predator X25

Monitor wyróżnia się za sprawą efektownej funkcji podświetlenia, którego charakter można synchronizować np. z odtwarzaną muzyką.


Monitor Predator X25 dostępny będzie w kwietniu 2021 r. w sklepach sieci Media Expert, RTV Euro AGD, X-Kom i Morele w cenie od 3 999 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Re: Monitor gamingowy Acer Predator X25

    szokal / 2021-04-23 16:04:07

    360Hz? To ma jeszcze w ogóle sens? W sensie człowiek odczuje realną różnicę od 240Hz? Mam 240Hz i mnie to mega ciekawi bo nic w internecie nie ma na ten temat. Jak będzie w media expert uruchomiony to zobaczę na własne oczy odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: