eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor Philips 346B1C

Monitor Philips 346B1C

2019-10-17 13:11

Monitor Philips 346B1C

Monitor Philips 346B1C © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Firma MMD wprowadza na rynek nowy, zakrzywiony, 34-calowy monitor Philips 346B1C wyposażony w złącze USB-C i przełącznik KVM.

Przeczytaj także: Nowa seria monitorów Philips E1

Philips 346B1C ma matrycę VA w formacie 21:9 i rozdzielczości UltraWide QHD (3440 x 1440 px). Monitor wyróżnia się także odświeżaniem na poziomie 100 Hz, pokryciem palety Adobe RGB w 90% oraz parametrem Delta E < 2. Ukłonem w stronę graczy jest zastosowanie technologii Adaptive-Sync.

Wbudowana stacja dokująca USB-C z funkcją ładowania (maks. 90 W) zapewnia wygodę użytkowania oraz zwiększa możliwości monitora. Do złącza można podpiąć urządzenia peryferyjne, np. mysz czy klawiaturę. Podłączenie laptopa do monitora, używając portu USB-C, umożliwia szybkie przesyłanie danych czy też oglądanie wideo w wysokiej jakości przy jednoczesnym zasilaniu komputera.

Dzięki przełącznikowi KVM możliwe jest podłączenie do monitora nawet dwóch stacji roboczych i ich obsługa za pomocą jednego zestawu klawiatury i myszki. Ponadto, funkcja MultiView pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu pochodzącego nawet z czterech różnych źródeł.

fot. mat. prasowe

Monitor Philips 346B1C - tył

Wbudowana stacja dokująca USB-C z funkcją ładowania (maks. 90 W) zapewnia wygodę użytkowania oraz zwiększa możliwości monitora.


Philips 346B1C został wyposażony w technologię Flicker-Free, która jest odpowiedzialna za redukcję męczącego oczy migotania. Według badań szkodliwe dla oczu mogą również okazać się krótkie promienie niebieskie emitowane przez wyświetlacz LED. Tryb LowBlue skutecznie zmniejsza jego emisję.

fot. mat. prasowe

Philips 346B1C

Philips 346B1C ma zakrzywioną matrycę VA w formacie 21:9 i rozdzielczości UltraWide QHD (3440 x 1440 px).


Dzięki technologii PowerSensor możliwe jest zmniejszenie kosztów zużycia energii. Wykrywa ona nieobecność użytkownika przed monitorem za pomocą sygnałów podczerwieni i zmniejsza jasność wyświetlacza. Dodatkowo, technologia LightSensor dostosowuje poziom jasności ekranu do warunków panujących w pomieszczeniu za pomocą inteligentnego czujnika. Zapewnia to odpowiedni poziom jasności przy minimalnym zużyciu energii.

fot. mat. prasowe

Philips 346B1C - ekran

Monitor wyróżnia się także odświeżaniem na poziomie 100 Hz.


Na uwagę zasługuje również aspekt ekologiczny. Do produkcji monitora nie wykorzystano rtęci i ołowiu, a sam produkt umieszczony jest w opakowaniu w 100% nadającym się do recyklingu. Energooszczędność i przyjazność środowisku potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak EnergyStar 7.0, RoHS czy TCO.

Dostępność i cena


Philips 346B1C będzie dostępny w sprzedaży już w listopadzie br. w sugerowanej cenie detalicznej 2579 zł.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Philips 346B1C, monitory Philips, monitory, Philips

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: