eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Aparat Olympus OM-D E-M5 Mark III

Aparat Olympus OM-D E-M5 Mark III

2019-10-19 00:19

Aparat Olympus OM-D E-M5 Mark III

Olympus OM-D E-M5 Mark III, fot.2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Olympus prezentuje nowy model aparatu z wbudowaną pięcioosiową stabilizacją obrazu. To kompaktowy, lekki i odporny na pył, zachlapania i mróz model OM-D E-M5 Mark III.

Przeczytaj także: Aparat Olympus PEN E-PL10

Olympus OM-D E-M5 Mark III został wyposażony w matrycę 20,4 MP Live MOS, szybki procesor obrazu TruePic VIII (stosowany w OM-D E-M1 Mark II) oraz wbudowany 5-osiowy system stabilizacji obrazu. Procesor w oparciu o analizę obrazu oraz na podstawie informacji o drganiach przekazywanych z czujnika żyroskopowego o wysokiej czułości precyzyjnie kontroluje jednostkę IS i pozwala przy użyciu obiektywu M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO z ogniskową 40 mm uzyskać skuteczność do 5,5 EV.

fot. mat. prasowe

Olympus OM-D E-M5 Mark III - tył

Olympus OM-D E-M5 Mark III został wyposażony w matrycę 20,4 MP Live MOS.


Aparat został wyposażony w zaawansowane tryby, wśród nich m.in.:
  • Live Composite - pozwala nakładać na siebie wiele zdjęć wykonanych przy tym samym czasie otwarcia migawki i łączy tylko jaśniejsze sekcje, by zarejestrować smugi światła. Funkcja ta przeciwdziała prześwietleniu ujęcia, z którym mamy do czynienia przy długim czasie ekspozycji,
  • Pro Capture – umożliwia sfotografowanie trudnych do uchwycenia momentów, np. chwilę, w której ptak wzbija się do lotu. Po naciśnięciu spustu migawki do połowy aparat zapisze w buforze nawet 14 ostatnich klatek w pełnej rozdzielczości, a po naciśnięciu spustu migawki do końca – kolejne bieżące ujęcia. Oznacza to, że mimo naturalnego opóźnienia reakcji fotografa uda się zarejestrować obrazy obserwowane przed wciśnięciem spustu migawki do końca.

fot. mat. prasowe

Olympus OM-D E-M5 Mark III - przód

Konstrukcja E-M5 Mark III przy zastosowaniu uszczelnianego obiektywu M. Zuiko jest odporna na pył, zachlapania oraz mróz.


Nowy OM-D E-M5 Mark III jest kompatybilny z szeroką gamą obiektywów i akcesoriów systemu Mikro Cztery Trzecie (torby, lampy błyskowe, rejestratory dźwięku, mikrofony), bezpłatnym oprogramowaniem do obróbki i udostępniania zdjęć (Olympus Workspace) oraz instalowaną na smartfonach aplikacją Ol.Share.

fot. mat. prasowe

Olympus OM-D E-M5 Mark III - przód, fot.2

Nowy OM-D E-M5 Mark III jest kompatybilny z szeroką gamą obiektywów.


Konstrukcja E-M5 Mark III przy zastosowaniu uszczelnianego obiektywu M. Zuiko jest odporna na pył, zachlapania oraz mróz, dlatego aparat sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.

OM-D E-M5 Mark III – z obiektywem M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO lub z obiektywem M.Zuiko Digital ED 12-200mm F3.5-6.3 – będzie dostępny od połowy listopada w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: