eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Wielofunkcyjny laptop do gier Predator Triton 900

Wielofunkcyjny laptop do gier Predator Triton 900

2019-08-19 11:47

Wielofunkcyjny laptop do gier Predator Triton 900

Predator Triton 900 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

W Polsce jest już dostępny Predator Triton 900, czyli wielofunkcyjny laptop do gier z konwertowalnym ekranem. Notebook został wyposażony w procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 i 17-calowy wyświetlacz 4K typu IPS z technologią NVIDIA G-SYNC. Wydajność urządzenia zapewnia procesor Intel Core i7 9. generacji, dyski SSD PCIe RAID i do 32 GB pamięci DDR4.

Przeczytaj także: Laptopy Acer Predator Triton 900 i 500

Predator Triton 900 ma 17-calowy, dotykowy wyświetlacz 4K typu IPS z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz. Ma innowacyjną obudowę oraz dwa zawiasy Ezel Aero Hinge, które wykonane zostały z wykorzystaniem technologii CNC. Zawiasy pozwalają na przełączanie między czterema trybami użytkowania:
  • trybie wyświetlania,
  • trybie Ezel do grania w gry na ekranie dotykowym,
  • trybie laptopa,
  • trybie stand, który zmienia Triton 900 w tablet do grania.

Tryb Ezel pozwala na ustawienie ekranu pod dowolnym kątem a przy tym obraz jest tak samo dobrze widoczny niezależnie od strony, z której na niego patrzymy. Pozwala to na łatwe dostosowanie laptopa do swojego stylu użytkowania.

fot. mat. prasowe

NVIDIA

Predator Triton 900 został wyposażony w najnowszy procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 i 17-calowy wyświetlacz 4K typu IPS z technologią NVIDIA G-SYNC.


Predator Triton 900 posiada dwa metalowe wentylatory AeroBlade 3D czwartej generacji i technologię Coolboost, które utrzymują odpowiednie chłodzenie notebooka podczas wymagających zadań. Zostały one wyposażone w metalowe łopatki o grubości zaledwie 0,1 mm i umożliwiają większy przepływ powietrza, a także zwiększają aerodynamikę. Szybkość wentylatora dostosowuje się do zwiększonego nakładu pracy w zależności od potrzeb systemu. Dodatkowych wrażeń zapewnia technologia Waves Maxx, która wykorzystuje śledzenie ruchu Waves Nx i umożliwia urządzeniu wykorzystanie realistycznego dźwięku przestrzennego 3D.

fot. mat. prasowe

Chłodzenie to podstawa

Dwa metalowe wentylatory AeroBlade 3D czwartej generacji i technologia Coolboost utrzymują odpowiednie chłodzenie notebooka podczas wymagających zadań


Dwa porty HDMI 2.0, DisplayPort i USB-C Thunderbolt 3 pozwolą na podłączenie dodatkowych ekranów co sprawi, że razem z laptopem możliwe jest posiadanie czterech wyświetlaczy.

Dodatkowym ułatwieniem dla graczy będzie podświetlenie RGB pod każdym klawiszem, przycisk makro i panel z przełączanymi trybami: dotykowy i klawiatury numerycznej. O szybkie łączności i zoptymalizowaną pracę zadbają: Karta sieciowa Killer E3000, karta bezprzewodowa Killer AC 1550 i Killer Control Center 2.0.

Gamingowy notebook jest już dostępny w Polsce w cenie od 19 999 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: