eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › T‑Mobile wprowadza ofertę Magenta 1

T‑Mobile wprowadza ofertę Magenta 1

2019-06-26 12:12

T‑Mobile wprowadza ofertę Magenta 1

SUPERPAKIET SPORT © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

28 czerwca T‑Mobile wprowadza ofertę Magenta 1, obejmującą pakiet usług mobilnych, stacjonarnych i rozrywki w oparciu o infrastrukturę mobilną i światłowodową. W Magenta 1 użytkownicy otrzymują pakiet internetu w telefonie, internetu światłowodowego dla domu oraz dostęp m.in. do platform Netflix, ELEVEN SPORTS, serwisu IPLA, darmowych kanałów telewizji cyfrowej, gier i rozrywki dla dzieci.

Przeczytaj także: T‑Mobile z nową ofertą dla rodzin

T‑Mobile przygotował dla klientów proste i czytelne pakiety usług. Użytkownik może dobrać sobie dwa lub trzy elementy, które będą składały się na jego pakiet: abonament komórkowy, internet światłowodowy lub mobilny internet domowy oraz usługi rozrywki. Pakiety w ramach oferty Magenta 1 klienci mogą rozszerzyć o dekoder, smartfon, większy pakiet Netflix lub wyższą prędkość internetu światłowodowego.

fot. mat. prasowe

Magenta 1

T‑Mobile przygotował dla klientów proste i czytelne pakiety usług.


Magenta 1 – najlepsza sieć, światłowód i rozrywka


Oferta Magenta 1 to:
  • najlepsza sieć mobilna – usługi internetu stacjonarnego w oparciu o infrastrukturę mobilną operatora, docierającą obecnie do ponad 99,9% Polaków, a w samej tylko technologii LTE do 99,8% populacji kraju. Niezależna firma P3 Communication po raz piąty z rzędu potwierdziła, że T‑Mobile oferuje najwyższą w Polsce jakość sieci. Z kolei w niezależnych testach konsumenckich SpeedTest.pl T‑Mobile drugi rok z rzędu zwyciężył w obu kategoriach internetu mobilnego: ogólnej (3G/LTE) oraz LTE;
  • superszybki światłowód – klienci znajdujący się w zasięgu infrastruktury światłowodowej jednego z partnerów T‑Mobile mogą uzupełnić swój wybór o łącze przepustowości od 100 Mbps do 900 Mbps. Już dzisiaj w zasięgu infrastruktury światłowodowej partnerów T‑Mobile znajduje się blisko 1/3 gospodarstw domowych w Polsce;
  • najlepsza rozrywka – pakiety rozrywki od T‑Mobile obejmują dostęp do zasobów Netflixa – światowego lidera w zakresie dostarczania rozrywki wideo, pakietów tematycznych największego polskiego serwisu rozrywki internetowej IPLA z kanałami linearnymi, sportem na żywo, serialami i filmami, treściami dla dzieci, informacjami i rozrywką. Użytkownicy, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez solidnej dawki sportowych emocji, z pewnością sięgną po SUPERPAKIET SPORT, na który składają się IPLA SPORT oraz IPLA ELEVEN SPORTS, m.in. z Copa America, eliminacjami do UEFA EURO 2020, rozgrywkami czołowych europejskich lig piłkarskich, najważniejszymi turniejami siatkarskimi, Wimbledonem, a także wyścigami Formula 1™.

fot. mat. prasowe

SUPERPAKIET SPORT

Użytkownicy, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez solidnej dawki sportowych emocji, z pewnością sięgną po SUPERPAKIET SPORT, na który składają się IPLA SPORT oraz IPLA ELEVEN SPORTS.


Magenta 1 również dla firm


T‑Mobile przygotował również kompleksowe pakiety usług dla przedsiębiorstw – Magenta 1 BIZNES. Firmy będą mogły skorzystać z nielimitowanego dostępu do sieci bez względu na czas i miejsce prowadzenia działalności: tak samo w biurze, dzięki możliwości skorzystania z dostępu światłowodowego, jak i poza nim, dzięki internetowi mobilnemu.

fot. mat. prasowe

Magenta 1 BIZNES

Firmy będą mogły skorzystać z nielimitowanego dostępu do sieci tak samo w biurze, dzięki możliwości skorzystania z dostępu światłowodowego, jak i poza nim, dzięki internetowi mobilnemu.


W ofertach Magenta 1 BIZNES klienci otrzymają bez dodatkowych opłat, przez nawet 18 miesięcy, dostęp do pakietów usług biznesowych: oprogramowania biurowego Office 365, gwarantującego ochronę smartfonów i tabletów Norton Security Online, a także Zdalnego IT Serwisu, w ramach którego eksperci T‑Mobile udzielą pomocy informatycznej online. W połączeniu z dostępnymi już w ofertach T‑Mobile dla firm pakietami księgowości online czy systemu rezerwacji oznacza to, że dzięki jednej wizycie w salonie T‑Mobile przedsiębiorca otrzymuje dostęp do pełnego portfolio usług niezbędnych w prowadzeniu działalności biznesowej.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: