eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowe abonamenty od T‑Mobile

Nowe abonamenty od T‑Mobile

2020-02-05 11:45

Nowe abonamenty od T‑Mobile

Smartfon © Gina Sanders - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

T‑Mobile rozszerza ofertę abonamentów dla klientów indywidualnych. Mają teraz oni do wyboru większą liczbę pakietów. Dodatkowo w ramach abonamentu dostępne są topowe telefony Samsunga, Huawei i Xiaomi w przystępnych cenach.

Przeczytaj także: Święta z T‑Mobile

Najnowsza oferta T‑Mobile to 4 podstawowe warianty pakietów – S, M, L oraz XL – czyli jeden więcej niż dotychczas. Zwiększenie liczby opcji abonamentowych było podyktowane dużym zainteresowaniem ofertami z tzw. średniej półki cenowej, oferującymi nielimitowane usługi wraz z paczkami internetu.

Co mieści się w pakiecie?


W ramach oferty S klienci otrzymają nielimitowane usługi telekomunikacyjne i 5 GB danych za 39 zł miesięcznie. Oferta M kosztuje 49 zł i w jej ramach klienci dostaną 15 GB. Dla klientów intensywnie korzystających z usług cyfrowych T‑Mobile przygotował ofertę w rozmiarze L, w którym paczka internetu mieści 30 GB, a wszystko otrzymamy w cenie 59 zł miesięcznie. Oferta XL to 70 GB transferu oraz usługa Supernet Video HD za 79 zł miesięcznie.

fot. mat. prasowe

Nowe abonamenty od T‑Mobile

Najnowsze pakiety T‑Mobile obejmują 4 podstawowe warianty – S, M, L oraz XL.


Klienci zainteresowani abonamentem ze smartfonem, będą mieli z czego wybierać. Szczególną uwagę zwracają takie modele, jak: Motorola E6 Play od 1 zł na start w abonamencie w wysokości 59 zł miesięcznie, jak również Huawei Y6S i Samsung Galaxy A10 dostępne w ofercie za 99 zł w analogicznej cenie abonamentowej.

Dodatkowo wśród interesujących propozycji cenowych klienci T‑Mobile znajdą modele Samsung Galaxy A50 i Huawei P30 Lite w abonamencie 99 zł na miesiąc przy cenie wynoszącej tylko 1 zł. Z kolei Samsung Galaxy A40 dostępny jest już za 79 zł w abonamencie 89 zł na miesiąc, a Xiaomi Redmi Note 8T kosztuje 149 zł w abonamencie 89 zł. Wśród perełek cenowych nie zabrakło topowych smartfonów takich jak Samsung Galaxy S10e, który w T‑Mobile dostępny jest za 9 zł w abonamencie miesięcznym 149 zł. Huawei P30 wiąże się z opłatą 1 zł i 139 zł miesięcznie. Dobrze prezentuje się także oferta z Samsungiem Galaxy A51 za 119 zł na miesiąc, z opłatą 1 zł.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: