eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Specjalne promocje od T-Mobile

Specjalne promocje od T-Mobile

2016-05-05 14:36

Specjalne promocje od T-Mobile

Oferta dla osób przenoszących numer © fot. mat. prasowe

Od 6 maja obowiązywać będzie specjalna promocja w T-Mobile, skierowana do osób przenoszących numer – mogą one liczyć na nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, a do tego 100 GB internetu za 10 zł przez pierwsze 4 miesiące. Teleoperator nie zapomniał jednak o stałych klientach i również dla nich przygotował atrakcyjną propozycję.

Przeczytaj także: T-Mobile przedstawia nowe oferty abonamentowe

Wszyscy, którzy od 6 maja zdecydują się przenieść numer do T-Mobile, skorzystają z superpromocji: przez 4 miesiące rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu i 100 GB w abonamencie tylko za 10 złotych miesięcznie. Umowa jest elastyczna i w każdym momencie będzie można z niej zrezygnować, przed lub po upływie okresu promocyjnego.

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie ważnego wniosku o przeniesienie numeru do sieci T-Mobile. Wystarczy odwiedzić jeden z salonów sprzedaży lub wypełnić wniosek dostępny w sklepie internetowym.

Każdy z klientów będzie mógł po zakończeniu okresu promocyjnego skorzystać z aktualnych propozycji T Mobile lub przejść automatycznie na bezterminową ofertę standardową z pakietem 1 GB danych i nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowych za 29 złotych miesięcznie.

Od 6 maja br. w ofercie dla stałych klientów będą dostępne tablety Lenovo TAB 2 A8-50 LTE oraz Huawei MediaPad T1 8.0 w cenie tylko 9 złotych na start z abonamentem za 34,99 zł miesięcznie i pakietem 35 GB.

fot. mat. prasowe

Oferta dla osób przenoszących numer

Osoby, które zdecydują się przenieść numer do T-Mobile mogą liczyć na 100 GB internetu, nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy za 10 zł miesięcznie przez 4 miesiące


Sieć wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów


Nowe promocje są kolejnymi z serii pozytywnych działań T-Mobile: wcześniej zaoferował już swoim prywatnym abonentom usług głosowych całkowicie bezpłatnie 1 TB danych, wprowadził dzień wagarowicza z Internetem bez limitu dla klientów T-Mobile na kartę oraz podarował im bezpłatne nielimitowane SMS-y.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: