eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › JA + Wściekły Zestaw od 5 maja w salonach Plusa

JA + Wściekły Zestaw od 5 maja w salonach Plusa

2016-05-05 11:25

JA + Wściekły Zestaw od 5 maja w salonach Plusa

Ja + Wściekły Zestaw © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

5 maja w salonach Plusa pojawią się kolorowe pudełka z postaciami Angry Birds. Nie jest to nowy trend w wystroju salonów, ale specjalna promocyjna oferta skierowana do młodych (również duchem) użytkowników, dostępna w dwóch planach taryfowych: JA + Mix z telefonem i JA + Rodzina ze sprzętem na raty.

Przeczytaj także: Nowa oferta JA+ Mix od Plusa

Oferta JA+ Mix to gwarancja nieprzekroczenia miesięcznej kwoty wydatków określonej wielkością doładowania. W ramach tej kwoty klient otrzymuje uniwersalny pakiet zawierający minuty do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowaną liczbę SMSów i internet, a także telefon w bardzo atrakcyjnej cenie. Klient decyduje się na określoną liczbę doładowań – np. 24 – ale może je wykonać szybciej, dzięki czemu kontrakt ulega dowolnemu skróceniu. Klient może ponadto wyłączyć pakiety i zastąpić je innymi, bardziej odpowiadającymi jego potrzebom. Warto dodać, że korzystanie z Facebooka jest darmowe i nie będzie zużywać pakietu danych.

fot. mat. prasowe

Ja + nowa oferta Plus Mix

Za 30 zł w ofercie z telefonem klient otrzymuje nielimitowane SMSy, 200 minut do wszystkich sieci komórkowych i 1 GB internetu


Drugą propozycją jest oferta JA+ Rodzina, czyli nielimitowane rozmowy na komórki i numery stacjonarne, SMSy i MMSy bez limitu, duży współdzielony pakiet internetowy z opcją LTE bez limitu danych, a także pakiet usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie te usługi są dostępne w cenie jednego rachunku, a mogą z nich korzystać trzy osoby.

fot. mat. prasowe

JA + abonament dla rodziny

Osoby decydujące się na "Wściekły zestaw" mogą wybrać jeden z dwóch gadżetów nawiązujących do Angry Birds


JA+ Wściekły Zestaw to promocja z telefonami w atrakcyjnych cenach. W ofercie JA+ Mix proponowanym telefonem jest nowy Samsung GALAXY J1 2016, którego, w zależności od wielkości miesięcznego doładowania, można mieć nawet za 1 zł. To smartfon o nowoczesnym wyglądzie i 4,5-calowym wyświetlaczu sAMOLED. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i złotej.

Ważnym elementem „Wściekłego zestawu” jest jeden z dwóch specjalnych gadżetów filmowych: rozciągliwe zabawne etui pasujące na każdy telefon lub słuchawki z wymiennymi postaciami Angry Birds.

Dodatkowo na stronie plus.pl/wscieklyzestaw Plus umożliwia pobranie bonusa do gry Angry Birds Action oraz barwnych tapet i dzwonków ze strony.

Oferty JA + Wściekły Zestaw wyróżnia dostępna przez trzy miesiące za darmo praktyczna usługa „Gdzie jest bliski z Rodzinnym S.O.S.”, dzięki której zawsze wiemy, gdzie aktualnie znajduje się bliska nam osoba i możemy reagować na jej ewentualne wezwania S.O.S.

Oferta JA+ Wściekły Zestaw - Angry Birds poprzedza premierę filmowej animacji gry Angry Birds, która wejdzie na ekrany kin 27 maja.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: