eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › JA+ Abonament z promocją od PlusBanku

JA+ Abonament z promocją od PlusBanku

2016-03-09 11:56

JA+ Abonament z promocją od PlusBanku

JA+ Abonament - plakat © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Od 8 marca nowi klienci Plusa mogą skorzystać z promocji JA+ Abonament wraz z ofertą PlusBanku „Bonus Plus w programie smartDOM”. Klienci, którzy zdecydują się na przeniesienie numeru do Plusa otrzymają 3 miesiące abonamentu gratis, a jeżeli założą konto w PlusBanku, mogą zyskać kolejne 6 miesięcy bezpłatnego abonamentu.

Przeczytaj także: Więcej korzyści w smartFIRMA 2 od Plusa

W ramach promocji „Bonus Plus w programie smartDOM” klienci, którzy założą konto w PlusBanku mogą liczyć na atrakcyjne zniżki na usługi w sieci Plus. Wystarczy, że w każdym miesiącu przy użyciu karty debetowej lub naklejki zbliżeniowej wydanych do Konta Plus wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł, a zyskają 40 złotych zniżki na abonament telefoniczny przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 10 zł zniżki w każdym z kolejnych 18 miesięcy. Oznacza to, że wybierając ofertę elastyczną za 39,99 zł abonament przez 6 miesięcy jest całkowicie za darmo, a później w obniżonej opłacie 29,99 zł miesięcznie.

Wraz z nową ofertą dostępny jest smartfon LG K10 z ekranem HD o przekątnej aż 5,3’’. Telefon można nabyć już za 0 zł na start w ratach 25 zł miesięcznie.

Oferowane przez PlusBank Konto Plus to nowoczesny rachunek bankowy proponowany abonentom Plusa i Cyfrowego Polsatu zainteresowanym uzyskiwaniem dodatkowych benefitów finansowych w zamian za aktywne korzystanie z usług płatniczych i transakcyjnych. Jest on szczególnie atrakcyjny dla klientów indywidualnych, którzy poszukują narzędzi pozwalających na swobodne zarządzanie gotówką, również przy wykorzystaniu aplikacji mobilnych.

W ramach Konta Plus nie są pobierane opłaty m.in. za:
  • prowadzenie konta,
  • wydanie karty debetowej,
  • użytkowanie karty,
  • przelewy przez Internet,
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Konto Plus można otworzyć w wybranym punkcie sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu, Oddziale PLUS BANK S.A. oraz poprzez dedykowany formularz na www.plusbank.pl.

Szczegółowe informacje o promocji „Bonus Plus w programie smartDOM” dostępne są w Regulaminie Promocji, na stronach www.plus.pl i www.plusbank.pl oraz w punktach sprzedaży Plusa.

fot. mat. prasowe

Ja+Abonament z PlusBankiem

W ramach promocji nowi klienci mogą liczyć nawet na 9 miesięcy abonamentu za darmo
oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: