eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Rejestracja numeru na kartę w Plus: specjalne bonusy

Rejestracja numeru na kartę w Plus: specjalne bonusy

2016-07-12 13:44

Rejestracja numeru na kartę w Plus: specjalne bonusy

Rejestracja numeru w Plusie - plakat © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

W związku z wejściem w życie ustawy o działaniach antyterrorystycznych każdy użytkownik korzystający z usług na kartę będzie musiał zarejestrować swoją kartę prepaid. Aby zachęcić do tego swoich klientów, Plus kusi specjalnymi ofertami – zyskać można 500 zł, 50 GB oraz Rok Ważności Konta. Atrakcyjne bonusy czekają też na osoby, które zdecydują się przejść do Mixa lub na abonament.

Przeczytaj także: Roaming Plus: "Rozmawiaj jak w kraju"

500 zł, 50 GB oraz Rok Ważności Konta to specjalne bonusy Plusa dla użytkowników usług na kartę. Mogą z nich skorzystać wszyscy klienci, którzy zarejestrują swój numer. Promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników usług Plus na Kartę oraz Plus Internet na Kartę. Klienci Plusha za rejestrację swoich numerów otrzymają bonusy 500 zł oraz 50 GB.

Specjalne promocje czekają na klientów, którzy zamiast rejestracji swojego numeru „na kartę” zdecydują się na skorzystanie z oferty abonamentowej lub mix w Plusie. Otrzymają oni nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet internetowy 8 GB. Dodatkowym bonusem są trzy miesiące bez opłat w ofercie abonamentowej, a od 1 sierpnia także trzy doładowania gratis w mixie.

Wszystko to jest dostępne w JA+ Abonament za 29 zł przez 24 miesiące w ofercie Tylko SIM z ewentualnymi ratami za telefon. W mixie opisany pakiet usług jest dostępny w dwóch taryfach: MIX 30 dla oferty Tylko SIM oraz MIX 50 dla oferty z telefonem.

Promocje będą dostępne dla klientów ze stażem minimum 30 dni od dnia aktywacji usług.

fot. mat. prasowe

JA + nawet trzy miesiące za darmo

Specjalna oferta czeka też na klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty abonamentowej lub mix


Specjalnych warunków mogą się również spodziewać klienci usług prepaid w innych sieciach. Jeśli przeniosą swój numer do Plusa Na Kartę, zyskają przez trzy miesiące rabat 50% na jedną z trzech dostępnych promocji:
  • Bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne.
  • Bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i bezpieczny pakiet internetowy.
  • Full opcja rozmowy i SMS-y do wszystkich na komórki bez limitu i bezpieczny pakiet internetowy 6 GB.

fot. mat. prasowe

JA + przejdź do Plusa na kartę

Osoby przenoszące numer do Plusa Na Kartę z innych sieci uzyskają rabat w wysokości 50% na jedną z wybranych opcji (przez trzy miesiące)


Numer prepaid w sieci Plus można zarejestrować w którymkolwiek z punktów sprzedaży usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu. Do rejestracji konieczne jest podanie numerów telefonu i numer karty SIM oraz potwierdzenia tożsamości poprzez okazanie odpowiedniego dokumentu (dowód osobisty lub paszport). Swój numer zarejestrować mogą również osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. W przypadku niespełnienia powyższych wymagań wiekowych lub nieposiadania wymaganego dokumentu, rejestracji może dokonać rodzic lub inna osoba pełnoletnia.

Klienci, którzy posiadają już umowę w sieci Plus, od 1 sierpnia będą również mogli zarejestrować swój numer „na kartę” bez wychodzenia z domu za pomocą bezpłatnego SMS-a, a numer zostanie zarejestrowany na dane podane przy podpisywaniu umowy.

fot. mat. prasowe

JA + rejestracja bez wychodzenia z domu

Od 1 sierpnia będzie można będzie można zarejestrować numer przez SMS


Status rejestracji numeru prepaid można sprawdzić przez wysyłanie pod numer 80104 darmowego SMS-a o treści STATUS.

Obowiązek rejestracji kart prepaid wynika z wejścia w życie ustawy o działaniach antyterrorystycznych i dotyczy zarówno nowych klientów chcących dopiero rozpocząć korzystanie z usług na kartę, jak i obecnych użytkowników. Nowi klienci włączający się do sieci po 25 lipca br. powinni zarejestrować swój numer od razu po zakupie startera, natomiast obecni użytkownicy muszą to zrobić najpóźniej do 1 lutego 2017 r. Niedopełnienie obowiązku rejestracji danych będzie skutkowało tym, że nie będzie można skorzystać z usług.

Wszystkie informacje dotyczące obowiązkowej rejestracji numeru prepaid w sieci Plus znajdują się stronie www.plus.pl/rejestracja, a dla numerów Plush na Kartę są dostępne na stronie www.plushbezlimitu.pl/rejestracja.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: