eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › "Fasolka" Sony

"Fasolka" Sony

2005-08-20 13:44

"Fasolka" Sony

© fot. mat. prasowe

Najnowszą propozycją Sony, skierowaną do młodych odbiorców, jest odtwarzacz MP3 o kształcie przypominającym ziarno fasoli. Sony Walkman Bean to urządzenie oparte na pamięci flash, które może również pełnić rolę przenośnego dysku.

Przeczytaj także: Wodoszczelny Network Walkman

fot. mat. prasowe

Złącze USB pozwala podłączyć odtwarzacz bezpośrednio do komputera i przenosić dane pomiędzy urządzeniami. Informacje o aktualnie odtwarzanym utworze wyświetlane są na niewielkim, jednoliniowym panelu OLED. Litowo-jonowa bateria „fasolki” Sony pozwala na pracę odtwarzacza przez około 50 godzin bez ładowania. Ale nawet po całkowitym wyczerpaniu się baterii, minimalna przerwa na jej doładowanie wynosi zaledwie 3 minuty, po których Sony Walkman Bean znów może odtwarzacz muzykę przez 3 godziny.

Nowość Sony dostępna będzie w dwóch wersjach pojemności pamięci: 512MB (model NW-E205) oraz 1GB (model NW-E207) i kilku wersjach kolorystycznych. Dodatkowo planowany jest jeszcze jeden model, NW-E305, który będzie miał 512MB pamięci oraz wbudowany tuner FM.

Na razie Sony nie ujawniło szczegółów dotyczących daty premiery urządzenia Sony Walkman Bean na rynku europejskim, ani przewidywanych cen.
Przeczytaj także: Muzyczny odtwarzacz iRiver Muzyczny odtwarzacz iRiver

oprac. : 4Press

Przeczytaj także

Mokra energia

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: