eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › JUMP! proFirma w nowej odsłonie

JUMP! proFirma w nowej odsłonie

2018-02-07 11:59

JUMP! proFirma w nowej odsłonie

JUMP! proFirma w nowej odsłonie © bnenin - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

T‑Mobile wprowadza dla przedsiębiorców nową odsłonę oferty JUMP! proFirma. Od 7 lutego firmy otrzymają pakiety minut do Unii Europejskiej oraz dodatkowe usługi, takie jak Zdalny IT Serwis, możliwość oglądania wideo w rozdzielczości HD bez zużycia transferu danych czy pakiet Office 365 w atrakcyjnych cenach.

Nielimitowane rozmowy, SMS-y, Internet, a nawet rozmowy do UE


W każdym pakiecie znajdziemy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w krajach unijnych, jak również 10 GB, 15 GB lub nielimitowany transfer danych. Jeśli wybierzemy Internet bez limitu, po przekroczeniu 20 GB wciąż możemy korzystać z dostępu do sieci z prędkością 1 Mb/s. W przypadku pakietu JUMP! proFirma L lub wyższego otrzymujemy nielimitowane rozmowy międzynarodowe do UE. W przypadku niższych abonamentów istnieje możliwość dokupienia pakietu odpowiedniego do potrzeb prowadzonego biznesu.

3 miesiące za 1 zł oraz nawet 1300 złotych na kolejne urządzenie


Przenosząc numer z innej sieci przez pierwsze trzy miesiące za abonament zapłacimy jedynie 1 zł. Co istotne, do pakietów przedsiębiorcy mogą dobrać urządzenia już od 9 zł z VAT na start spośród bogatej oferty nowoczesnych smartfonów, takich jak Samsung Galaxy A5 (2017), Samsung Galaxy S7, Huawei Mate 10 Lite i inne telefony wiodących producentów. Dodatkowo w zależności od wybranej oferty i smartfona klient otrzymuje budżet, który może wykorzystać do obniżenia opłaty na start przy zakupie kolejnego urządzenia.

Korzystne pakiety biznesowe


W ofercie operatora nie zabrakło również dostępnych już od stycznia propozycji dla firm poszukujących kompleksowych zestawów. JUMP! proFirma 3w1 15 GB zapewni nam nielimitowane usługi telekomunikacyjne w kraju oraz w roamingu w Unii Europejskiej, a także pakiet 15 GB Internetu dla każdej z trzech kart SIM w cenie 25 złotych netto miesięcznie za jedną aktywację. Natomiast w pakiecie z Internetem bez limitu danych w kraju zapłacimy 30 złotych netto miesięcznie za jedną aktywację. Do obu zestawów można dobrać również funkcjonalne smartfony, m.in. Huawei P9 Lite 2017, HTC U11 Life lub Sony Xperia XA1. Za każde dodatkowe urządzenie zapłacimy 25 złotych netto miesięcznie.

fot. mat. prasowe

JUMP! proFirma

W przypadku pakietu JUMP! proFirma L lub wyższego otrzymujemy nielimitowane rozmowy międzynarodowe do UE.


Funkcjonalne benefity w atrakcyjnych cenach


Dużą zaletą najnowszej oferty T‑Mobile jest wachlarz dodatkowych usług do wyboru, które ułatwią codzienne prowadzenie biznesu. Wśród nich znajdziemy Zdalny IT Serwis, w ramach którego specjaliści naprawią usterkę udzielając wskazówek telefonicznie lub łącząc się zdalnie z urządzeniem. W zależności od liczby urządzeń objętych opieką, usługę otrzymamy już od 5 złotych miesięcznie za jedno z nich. Możemy też ubezpieczyć kupiony w T‑Mobile smartfon na wypadek przypadkowego uszkodzenia wyświetlacza lub zalania urządzenia wodą – za 9,50 zł miesięcznie.

Jednym z dodatków do wyboru jest również pakiet Office 365. Każdy przedsiębiorca doceni możliwość współdzielenia kalendarza, plików oraz korzystania ze wszystkich aplikacji na wielu urządzeniach. Profesjonalna poczta o pojemności 50 GB to wygoda i komfort korzystania z niej bez konieczności ciągłego archiwizowania czy usuwania starych wiadomości ze skrzynki.

Wśród wielu dodatkowych aplikacji pakietu Office 365 na uwagę zasługuje Bookings do umawiania i zarządzania wizytami klientów czy Microsoft Teams do pracy w zespołach oraz Planner do zarządzania pracy w grupach. Cena pakietu zaczyna się od 16 złotych miesięcznie. W ramach tej kwoty przedsiębiorcy otrzymują pomoc techniczną przy migracji danych i konfiguracji.

Warto zwrócić uwagę także na usługę Biznes Video, która pozwala na oglądanie filmów bez zużywania posiadanego w abonamencie pakietu danych w cenie tylko 4 złotych netto miesięcznie.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • nikolet89 / 2018-02-09 09:58:13

    Teraz operatorzy prześcigają się w tych firmowych ofertach, ale dla mnie co już kawałek czasu temu wypuściło Virgin Mobile jest jednak dalej nie do przebicia, mamy na jednej fakturze 5 numerów i za wszystko czego potrzebujemy płacimy 67 zł łącznie więc jak dla mnie to są grosze odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: