eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › T-Mobile - nowa oferta pakietów dla firm

T-Mobile - nowa oferta pakietów dla firm

2018-01-10 10:40

T-Mobile - nowa oferta pakietów dla firm

10 stycznia startuje nowa oferta T‑Mobile dla firm © Rawf8 - Fotolia.com

10 stycznia startuje nowa oferta T‑Mobile dla firm. Teraz klienci biznesowi operatora wybierają spośród dwóch pakietów z różnym limitem danych, dostępnych także w wersji z nowoczesnymi smartfonami. Każdy zestaw możemy w dowolnej chwili poszerzyć, by dostosować abonament do potrzeb przedsiębiorstwa.
Firmy mają do wyboru zestaw z 15 GB internetu lub dostęp do sieci bez limitu. Każdy pakiet można poszerzyć o dodatkowe karty SIM, gdy firma zacznie się rozrastać.

Przedsiębiorcy, potrzebujący nielimitowanych usług telekomunikacyjnych powinni zainteresować się zestawem 3w1 15 GB, który zapewnia nielimitowane połączenia na terenie kraju i Unii Europejskiej oraz SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce i w państwach unijnych. W ramach abonamentu firma otrzyma także 15 GB internetu dla każdego urządzenia. Za cały pakiet trzech kart SIM przedsiębiorca zapłaci 75 zł netto za miesiąc. W ofercie operatora znajdziemy również propozycję kompleksowych zestawów z nowoczesnymi smartfonami. Jeśli zdecydujemy się na ten wariant, za każdy telefon dopłacimy 25 zł miesięcznie.

fot. Rawf8 - Fotolia.com

10 stycznia startuje nowa oferta T‑Mobile dla firm

Firmy mają do wyboru zestaw z 15 GB internetu lub dostęp do sieci bez limitu.


Abonament można rozszerzyć o kolejne smartfony. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, firma od ręki aktywuje jedną lub dwie dodatkowe karty SIM. Dopłata za włączenie do abonamentu nowego urządzenia jest uzależniona od rodzaju pakietu wybranego przez klienta.

Te firmy, dla których najważniejszy jest nieograniczony dostęp do sieci, mogą wybrać zestaw T‑Mobile 3w1 No Limit. Oprócz nielimitowanych połączeń, MMS-ów i SMS-ów w Polsce oraz na terenie całej Unii Europejskiej dla trzech kart SIM, oferują one internet bez limitu w kraju. Po przekroczeniu pakietu 20 GB wciąż możemy korzystać z dostępu do sieci z prędkością 1 Mb/s. Miesięczny abonament za cały zestaw wynosi 90 zł netto. Tak jak w przypadku oferty 3w1 15 GB i tym razem nie zabrakło propozycji dla osób zainteresowanych zestawem z funkcjonalnymi smartfonami. Za każde urządzenie zapłacimy ratę miesięczną w wysokości 25 zł netto.

oprac. : eGospodarka.pl

Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.