eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowe taryfy JA+ Abonament od Plusa

Nowe taryfy JA+ Abonament od Plusa

2015-07-02 15:42

Nowe taryfy JA+ Abonament od Plusa

Ja+ Abonament © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Od 2 lipca klienci Plusa mogą korzystać z nowych pakietów JA+ Abonament. Oferują one między innymi nielimitowany Internet LTE (w taryfie 79,99 zł przez cały okres umowy, w dwóch niższych przez 3 miesiące), nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane SMS-y i MMS-y w taryfach od 49,99 zł, a także pakiety minut w roamingu na terenie Unii Europejskiej.
Nowe taryfy JA+ w skrócie:
  • nielimitowany Internet LTE,
  • podstawowe pakiety internetowe do 10 GB,
  • pakiet minut w roamingu na terenie UE już w taryfie za 49,99 zł,
  • rozmowy bez limitu na numery komórkowe,
  • rozmowy bez limitu na numery stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y,
  • telewizja IPLA w telefonie – bezpłatny pakiet IPLA Plus dla wszystkich oraz trzy pakiety tematyczne IPLA od abonamentu za 49,99 zł.

Taryfy JA+ Abonament to możliwość korzystania ze wszystkich usług bez limitu.

Dzięki usłudze „LTE BEZ LIMITU” można teraz bez ograniczeń korzystać w smartfonie z Internetu w technologii LTE. W taryfie 79,99 zł usługa jest dostępna już w ramach abonamentu, a w dwóch niższych taryfach klienci mogą z niej korzystać za darmo przez 3 miesiące (później można ją aktywować za 10 zł miesięcznie).

W nowej odsłonie oferty Plusa zmianie uległy pakiety internetowe. Teraz podstawowe pakiety danych to 5 GB w taryfie 49,99 zł, 7 GB w taryfie 69,99 zł i 10 GB w taryfie 79,99 zł. Są to podstawowe pakiety obsługujące transmisje danych we wszystkich technologiach.

W nowych taryfach w każdym abonamencie dostępne są nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych. Bez limitu można też dzwonić na numery stacjonarne (w najtańszym abonamencie jest to usługa opcjonalna, po pierwszym darmowym miesiącu płatna dodatkowo 10 zł), a od abonamentu za 49,99 zł miesięcznie nielimitowane są także SMS-y i MMS-y.

Już od taryfy z abonamentem za 49,99 zł dostępny jest pakiet minut w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Można go wykorzystać zarówno na rozmowy wychodzące, jak i przychodzące, w tym na rozmowy międzynarodowe do Unii Europejskiej. Pakiet ten to 120 minut wymiennych także na SMS-y i MMS-y w roamingu. W taryfach za 69,99 i 79,99 zł już w ramach abonamentu dostępny jest także specjalny pakiet 150 MB na Internet w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Klienci Plusa mają też możliwość korzystania z oferty największej telewizji internetowej IPLA. W każdej z taryf JA+ Abonament dostępna jest IPLA Plus, czyli specjalny pakiet dla wszystkich klientów Plusa bez względu na wysokość abonamentu. Dla abonamentów do 49,99 zł miesięcznie dodatkowo dostępne są trzy pakiety tematyczne: IPLA Filmy i seriale (800 filmów i seriale na żądanie), IPLA Wiedza i rozrywka (wiadomości, programy przyrodnicze i naukowe) i IPLA Dzieci (bajki dla dzieci). Korzystanie z wszystkich ww. pakietów IPLA przez pierwsze dwa miesiące jest całkowicie darmowe. Później usługa jest dodatkowo płatna 10 zł miesięcznie. W taryfach 49,99 i 69,99 zł klient ma dostęp do jednego wybranego przez siebie pakietu, z kolei korzystający z abonamentu 79,99 zł mają za 10 zł dostęp do wszystkich trzech pakietów IPLA.

Nowe taryfy Ja+ Abonament:

fot. mat. prasowe

Nowe taryfy Ja+ Abonament

Nowe taryfy oferują między innymi darmowe rozmowy do wszystkich sieci komórkowych bez limitu


W nowej ofercie klient może zdecydować się na wariant bez telefonu lub z telefonem. Abonament z telefonem dostępny jest w ofercie ratalnej lub subsydiowanej. W ofercie ratalnej do podanych abonamentów dochodzą raty za telefon. W ofercie subsydiowanej cena telefonu jest już wliczona w abonament, który wynosi odpowiednio: 49,99 zł, 69,99 zł, 99,99 zł i 109,99 zł.

Oceń

1 1

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: