eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Vivitek Qumi Q7

Vivitek Qumi Q7

2013-09-17 09:50

Vivitek Qumi Q7

Vivitek Qumi Q7 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Vivitek Qumi Q7 – choć ciągle niewielkich rozmiarów - na pierwszy rzut oka nieznacznie różni się od swoich poprzedników gabarytami. Wraz z delikatnym wzrostem rozmiarów i wagi mamy jednak coraz więcej możliwości i funkcji. Jak przystało na projektor LED jego żywotność wynosi aż 30.000 godzin, czyli ok. 10 razy dłużej niż w przypadku tradycyjnych projektorów. Warto to podkreślić bo dzięki zastosowaniu diod LED urządzenie jest również błyskawicznie gotowe do pracy i można korzystać z niego niemal bez przerwy – w pracy do prezentacji i pokazów oraz w domu do wyświetlania filmów, oglądania zdjęć czy grania. Projektor można wykorzystywać w biznesie i edukacji – wygodnie, intuicyjnie i ekonomicznie.

Przeczytaj także: Projektor VIVITEK Q6 Qumi

Qumi Q7 łączy eleganckie wzornictwo z ogromną funkcjonalnością opartą o szerokie możliwości komunikacyjne z urządzeniami typu kamery, smartfony, laptopy czy tablety. Parametry obrazu są również na najwyższym poziomie - jasność 800 ANSI lumenów, podstawowa rozdzielczość – WXGA (1280x800) oraz kontrast 30.000:1. Projektor oferuje Direct 3D przez HDMI oraz konwersję obrazu 2D do obrazu trójwymiarowego (tzw. 2D-3D). Wyświetlany obraz może mieć wielkość nawet 107”.

fot. mat. prasowe

Vivitek Qumi Q7

Qumi Q7 łączy eleganckie wzornictwo z ogromną funkcjonalnością opartą o szerokie możliwości komunikacyjne z urządzeniami typu kamery, smartfony, laptopy czy tablety.


Dzięki funkcji automatycznego odtwarzania, wbudowanej pamięci (4GB) oraz możliwości projekcji z pamięci USB (np. pendrive) – korzystanie z urządzenia jest nie tylko łatwe, ale także bardzo wygodne. Wbudowany MS Office ® i Adobe ™ PDF, a także odtwarzacz multimedialny do odtwarzania dźwięku, zdjęć i plików wideo – znacznie podnoszą funkcjonalność projektora. Przy zastosowaniu specjalnego adaptera możliwe jest przesyłanie materiałów bezprzewodowo, a także korzystanie z wbudowanej przeglądarki internetowej.

fot. mat. prasowe

Projektor Vivitek Qumi Q7

Dzięki funkcji automatycznego odtwarzania, wbudowanej pamięci (4GB) oraz możliwości projekcji z pamięci USB (np. pendrive) – korzystanie z urządzenia jest nie tylko łatwe, ale także bardzo wygodne.


Vivitek Qumi Q7 będzie dostępny w Polsce już od października w cenie detalicznej 3899 PLN z VAT w jednym z dwóch kolorów do wyboru – białym lub czarnym. Jest objęty 3-letnią gwarancją producenta.

fot. mat. prasowe

Vivitek Qumi Q7 - specyfikacja

Vivitek Qumi Q7 będzie dostępny w Polsce już od października w cenie detalicznej 3899 PLN z VAT.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: