eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor VIVITEK Q6 Qumi

Projektor VIVITEK Q6 Qumi

2015-11-10 15:21

Projektor VIVITEK Q6 Qumi

VIVITEK Q6 Qumi - siedem kolorów © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma Vivitek poszerza swoją ofertę projektorów o kolejny model – mierzący 34 milimetry wysokości Q6 Qumi. Urządzenie sprawdzi się zarówno w domowej rozrywce, jak i w biznesie. Projektor pozwala na strumieniowe przesyłanie plików wideo i audio z urządzeń mobilnych, oferuje odtwarzacz multimediów oraz daje możliwość podłączenia bezprzewodowego do 4 źródeł obrazu.

Przeczytaj także: Projektor Vivitek D510

Projektor VIVITEK Q6 Qumi może wyświetlać obrazy o przekątnej do 90 cali. Oferuje rozdzielczość WXGA (1280×800), jasność 800 ANSI lumenów i współczynnik kontrastu na poziomie 30 000: 1. Źródło światła LED projektora zapewnia żywotność do 30 000 godzin bezobsługowej pracy. Dla miłośnika kina, który będzie korzystał z projektora 3h dziennie oznacza to 10 000 dni, czyli około 27 lat pracy urządzenia.

Qumi Q6 jest zgodny ze standardem MHL, co pozwala na strumieniowe przesyłanie wideo i audio z kompatybilnego urządzenia mobilnego. Posiada dwa złącza HDMI , USB i wbudowane WiFi oraz głośnik 2W.

VIVITEK Qumi Q6 może wyświetlać obraz z aparatów cyfrowych, laptopów, smartfonów, tabletów, flash USB lub bezpośrednio z własnej, wbudowanej pamięci 2,5 GB. Wbudowana przeglądarka MS Office i Adobe PDF pozwalają otwierać pliki potrzebne przy prezentacjach. Urządzenie oferuje odtwarzacz multimediów, dzięki czemu można bezpośrednio uruchamiać filmy oraz pokazy zdjęć.

Bardzo ciekawą, biznesową i edukacyjną funkcjonalnością jest możliwość podłączenia bezprzewodowego do 4 źródeł obrazu i jednoczesnego wyświetlania materiałów na podzielonym ekranie (Wymaga aplikacji EzCast Pro).

Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta, zaś dla sektora edukacyjnego (po rejestracji) gwarancja ta może być bezpłatnie przedłużona do 5 lat.

Vivitek Qumi Q6 jest dostępny w cenie brutto 2949 zł, w pięciu kolorach obudowy – czarnym, białym, jasnoniebieskim, czerwonym i pomarańczowym. Producent zapowiedział już dwa kolejne kolory: złoty i szary. Dodatkowo – w cenie 699 zł brutto (z VAT) - można dokupić baterię, która wystarcza na ponad 1.5 h pracy urządzenia z pełną jasnością, oraz do 4.5 h, jeśli zdecydujemy się korzystać z jasności obniżonej.

fot. mat. prasowe

VIVITEK Q6 Qumi

Projektor oferuje jasność na poziomie 800 ANSI lumenów


Specyfikacja


fot. mat. prasowe

Specyfikacja

Urządzenie wyświetla obraz o przekątnej do 90 cali


Przeczytaj także: Projektory Vivitek Projektory Vivitek

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: