eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Plan 60 minut za darmo w TP SA

Plan 60 minut za darmo w TP SA

2005-06-01 12:48

Od 1 czerwca Telekomunikacja Polska modyfikuje ofertę i jednocześnie zmienia nazwę planu tp "tanie weekendy i wieczory". Nowy plan tp 60 minut za darmo ma stanowić atrakcje dla dotychczasowych użytkowników wspomnianego planu "tanie weekendy i wieczory" oraz pakietu 60 bezpłatnych minut na połączenia lokalne, międzymiastowe i z Internetem.

Przeczytaj także: Bezpłatne rozmowy w TPSA

Abonament kosztuje 50 zł brutto. TP uważa nowo powstałą ofertę za obecnie swoją podstawową. Z planu „tanie wieczory i weekendy” będącego w sprzedaży od stycznia 2004 r. korzysta dotąd 1,25 mln klientów.

Nową ofertę charakteryzuje sekundowe naliczanie, inne stawki za rozmowy wieczorami i w weekendy realizowane poprzez sieć TP (połączenia lokalne od 6 gr/min, a międzymiastowe od 12 gr/min) oraz 60 minut darmowych połączeń lokalnych, międzymiastowych lub z Internetem.

Wszyscy dotychczasowi klienci planu tp tanie wieczory i weekendy automatycznie będą korzystać z nowej oferty.

Telekomunikacja Polska przewiduje, że w 2005 r. obok planu tp darmowe wieczory i weekendy, plan tp 60 minut za darmo stanie się najczęściej wybieranym abonamentem przez klientów TP.

Firma stopniowo odchodzi od planów opartych na systemie impulsowym, na rzecz sekundowego rozliczania połączeń. Od 1 marca 2005 r. TP nie sprzedaje już planu tp standardowego. Nie oznacza to jednak likwidacji tego planu - wszyscy dotychczasowi użytkownicy nadal będą mogli z niego korzystać.

oprac. : Stefan Czerniecki / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: plany taryfowe, tpsa, bezpłatne minuty, TP S.A.

Przeczytaj także

DSL tp od 99 złotych

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: