eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon HUAWEI Ascend W1

Smartfon HUAWEI Ascend W1

2013-01-10 12:31

Smartfon HUAWEI Ascend W1

Smartfon HUAWEI Ascend W1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

HUAWEI, dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował na targach Consumer Electronics Show 2013 swój pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 8 – HUAWEI Ascend W1. Telefon jest wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy LCD IPS o rozdzielczości 480 x 800 z technologią OGS, a także w procesor dwurdzeniowy 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon S4 MSM8230 i układ graficzny Adreno 305.

Przeczytaj także: Smartfon HUAWEI Ascend P1

HUAWEI Ascend W1 ma 10,15 mm grubości i jest wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy LCD IPS o rozdzielczości 480 x 800 z technologią OGS, a także w najwyższej klasy procesor dwurdzeniowy 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon™ S4 MSM8230 i układ graficzny Adreno 305. Bateria 1950 mAh zapewnia Ascend W1 470 godzin pracy w trybie czuwania, co stanowi najlepszy wynik w tej klasie smartfonów. Urządzenie zostało stworzone z myślą o użytkownikach poszukujących dobrego smartfonu w atrakcyjnej cenie.

fot. mat. prasowe

Smartfon HUAWEI Ascend W1

Smartfon HUAWEI Ascend W1 z systemem Windows 8


HUAWEI Ascend W1 posiada nisko refleksyjny ekran LCD IPS z technologią pełnej laminacji, która zapewnia dobrą widoczność w każdym świetle. Panel startowy Windows Phone 8 umożliwia użytkownikom personalizację i tworzenie skrótów Live Tiles do tematów, które ich interesują, dostarczając aktualizowanych w czasie rzeczywistym informacji. Poza tym dynamiczny ekran blokady pozwala na umieszczenie na nim ważnych zdjęć lub informacji, aby mieć je zawsze w zasięgu wzroku, nawet gdy wyświetlacz jest zablokowany.

fot. mat. prasowe

HUAWEI Ascend W1

HUAWEI Ascend W1 z procesorem dwurdzeniowym 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon S4 MSM8230


Smartfon HUAWEI Ascend W1 trafi do sprzedaży w Chinach i Rosji w styczniu 2013 roku, a w późniejszym terminie również na rynki: Europy, Bliski Wschód, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

fot. mat. prasowe

Nowy HUAWEI Ascend W1

Nowy HUAWEI Ascend W1 z nisko refleksyjnym ekranem LCD IPS


oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: