eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › ASUS ZENBOOK UX21A, UX31A, UX32VD, UX42VS, UX52VS i U500VZ

ASUS ZENBOOK UX21A, UX31A, UX32VD, UX42VS, UX52VS i U500VZ

2012-10-26 14:02

ASUS ZENBOOK UX21A, UX31A, UX32VD, UX42VS, UX52VS i U500VZ

ASUS Zenbook © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma ASUS zaprezentowała rozszerzoną serię eleganckich, stylowych i ultramobilnych notebooków ZENBOOK. Urządzenia te posiadają smukłą konstrukcję o pięknym, metalicznym i wyjątkowo precyzyjnym wykończeniu oraz bardzo wydajne podzespoły - procesory czterordzeniowe, szybką pamięć SSD i pojemnościowe ekrany multidotykowe w różnych rozmiarach.

Przeczytaj także: Zenbook ASUS UX32VD

Notebooki ASUS ZENBOOK™ są wyposażone w procesory trzeciej generacji Intel® Core™ i3, i5 i i7, a także do 10GB pamięci i mocne karty graficzne z rodziny NVIDIA® GT. Wśród nich każdy znaleźć może model z optymalnym dla siebie układem dysków: pojemnymi dyskami HDD, rozwiązaniami hybrydowymi z szybką pamięcią cache SSD oraz szybkimi kartami SSD.

Rozszerzona oferta produktowa ZENBOOK™ składa się z modeli z ekranami Full HD w rozmiarach 11.6”, 13.3”, 14” i 15.5”, które idealnie nadają się zarówno do pracy, jak i do korzystania z multimediów. Technologia obrazu IPS, w którą wyposażono wszystkie modele, zapewnia jasny, żywy obraz, wierne odtwarzanie kolorów i 178-stopniowy kąt widzenia. Pojemnościowy ekran multidotykowy, dostępny w modelach ZENBOOK™ U500VZ i UX31A, pozwala na intuicyjną obsługę Windows 8, a także szybkie i łatwe zarządzanie bibliotekami multimediów.

Podświetlana klawiatura, która automatycznie dostosowuje się do poziomu oświetlenia otoczenia, a także duży multidotykowy touchpad sprawiają, że ZENBOOK™ to wydajne narzędzie do pracy w każdych warunkach. Karty Wi-Fi Dual-band i Bluetooth 4.0 zapewniają wysoką wydajność bezprzewodowego transferu danych, a gniazda SB 3.0 gwarantują pełną obsługę najnowszych szybkich dysków zewnętrznych, umożliwiając także ładowanie urządzeń. Technologia ASUS Super Hybrid II zapewnia wydłużony czas pracy baterii, do dwóch tygodni pracy w trybie czuwania oraz wznawianie pracy systemu w 2 sekundy.

Notebooki ZENBOOK są także doskonałym narzędziem rozrywki. Modele ZENBOOK™ U500VZ, UX32VD, UX42VS i UX52VS zostały wyposażone w kartę NVIDIA® GT, która zapewnia bardzo dobrą jakość grafiki, natomiast opracowana we współpracy z Bang & Olufsen ICEpower® technologia audio ASUS SonicMaster oferuje najwyższą jakość dźwięku. Zewnętrzny subwoofer dołączony do modelu ZENBOOK™ U500VZ oraz napęd optyczny wbudowany w ZENBOOK™ UX42VS i UX52VS pozwalają w pełni komfortowo, zarazem mobilnie korzystać z multimediów.

fot. mat. prasowe

ASUS Zenbook

ASUS Zenbook wyposażone w procesory trzeciej generacji Intel Core i3, i5 i i7


Piękna i smukła sylwetka notebooków ZENBOOK™ powstała w wyniku inspiracji procesem konstruowania najbardziej precyzyjnych zegarków. Wykonanie samego wykończenia metalu na pokrywie ZENBOOK™ wymaga procesu produkcyjnego, składającego się aż z 32 etapów. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach aluminiowa obudowa stanowi kombinację łagodnych krzywych i smukłej sylwetki, zwężającej się do grubości zaledwie 3mm.

 

1 2

następna

Przeczytaj także


Ultrabook Samsung 540U3C

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: