eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Ultrabook Samsung 540U3C

Ultrabook Samsung 540U3C

2012-10-29 00:10

Ultrabook Samsung 540U3C

Ultrabook Samsung Serii 5 ULTRA T © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Samsung prezentuje pierwszy w swojej ofercie ultrabook z 13,3-calowym, dotykowym ekranem, wykorzystującym funkcjonalności nowoczesnego interfejsu Windows 8. Model 540U3C bazuje na sprawdzonej i popularnej serii ultrabooków, oferując dodatkowo matrycę HD LED z obsługą 10-punktowego wielodotyku.

Przeczytaj także: Notebook Samsung 770Z5E Chronos i 730U3E Ultra

Oprócz lekkiej, kompaktowej konstrukcji, nowy ultrabook zapewnia dobrą wydajność dzięki zastosowaniu procesora Intel® Core™ i5 trzeciej generacji oraz nawet do 12 GB szybkiej pamięci RAM. Komfort użytkowania gwarantuje też dysk iSSD z technologią ExpressCache™ o pojemności 24 GB, pozwalający na błyskawiczne uruchamianie systemu i aplikacji.

Nowe ultrabooki Samsung Serii 5 ULTRA T to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie stylowe wzornictwo, połączenie wysokiej mobilności z wydajnością oraz wygodę sterowania za pomocą dotyku. Komputery te zostały zaprojektowane specjalnie, by w pełni wykorzystać interaktywne funkcje interfejsu „modern design” premierowego systemu Windows 8.

fot. mat. prasowe

Ultrabook Samsung Serii 5 ULTRA T

Ultrabook Samsung Serii 5 ULTRA T z 10-punktowym ekranem wielodotykowym


Zaawansowany ekran dotykowy

W nowym ultrabooku zamontowano 10-punktowy ekran wielodotykowy, który wyprzedza tradycyjne rozwiązania dwupunktowe, umożliwiając wygodne sterowanie za pomocą wszystkich palców obydwu dłoni. Antyrefleksyjna matryca LED w technologii SuperBright nie męczy oczu i zapewnia dobrą jakość wyświetlanego obrazu w każdym otoczeniu. Ekran HD o przekątnej 13,3 cala i jasności 300 nitów wyraziście odzwierciedla detale, które można oglądać niemal pod każdym kątem w pionie i poziomie.

Mini rozmiar, maksi wydajność

Pomimo smukłej, kompaktowej konstrukcji, nowy ultrabook oferuje ponadprzeciętną szybkość i wydajność działania, a w rezultacie komfort codziennej pracy. Za wydajność odpowiada dwurdzeniowy procesor Intel® Core™ i5/i7 trzeciej generacji, a także 4 GB pamięci RAM (DDR3/1600MHz) z możliwością rozbudowania nawet do 12 GB. Błyskawiczne uruchamianie systemu i aplikacji zapewnia hybrydowy dysk twardy, łączący zalety dysku HDD z szybkością pamięci SSD, która zarezerwowana jest na potrzeby systemu operacyjnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, ultrabook jest gotowy do pracy w kilka sekund, a jednocześnie użytkownik ma do dyspozycji dużą przestrzeń na potrzebne mu pliki. W modelu 540U3C zamontowano dysk iSSD o pojemności 24GB (z technologią ExpressCache™). Dysk ten przeznaczony jest do przechowywania danych, z których użytkownik korzysta najczęściej – plików systemowych, dokumentów etc. Cała reszta plików przechowywana jest na dysku HDD (S-ATA II) o pojemności 500 GB. Oprócz rozwiązania hybrydowego, dostępna jest też alternatywna konfiguracja, wykorzystująca jako pamięć wyłącznie ultraszybki dysk SSD o pojemności 128 GB.

fot. mat. prasowe

Nowy ultrabook Samsung Serii 5 ULTRA T

Ultrabook Samsung Serii 5 ULTRA T z ekranem HD o przekątnej 13,3 cala


 

1 2

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: