eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Biznesowy notebook Acer TravelMate X3

Biznesowy notebook Acer TravelMate X3

2016-07-08 11:43

Biznesowy notebook Acer TravelMate X3

Acer TravelMate X3 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na rynku pojawiła się nowa seria notebooków biznesowych firmy Acer – TravelMate X3. Pierwszy przedstawiciel serii, TravelMate X349, cechuje się 14-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości Full HD, procesorem Intel® Core™ szóstej generacji oraz licznymi narzędziami bezpieczeństwa. Model działa w oparciu o system Windows 10 Pro.

Przeczytaj także: Notebook Acer Aspire S 13

Obudowa Acer TravelMate X349 wykonana jest w całości z aluminium – wykończonym matowo z metalowymi wstawkami. Urządzenie waży 1,53 kg i ma mniej niż 18 mm grubości. Notebook wyposażono w procesor Intel® Core™ szóstej generacji, do 8 GB pamięci DDR4 i do 512 GB SSD. Urządzenie oferuje żywotność baterii dochodzącą do 10 godzin. Notebook TravelMate X349 dostępny jest z systemem Windows 10 Pro.

Do zastosowań profesjonalnych


14-calowy wyświetlacz oferuje rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) z obsługą technologii IPS2. Zawias umożliwia pochylenie ekranu o kąt 180 stopni i ułożenia go w pozycji poziomej. Dzięki temu urządzenie sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań, na przykład do wyświetlania treści w małych grupach dyskusyjnych. Nowy notebook Acer wyposażono także w wyspową klawiaturę (typu chiclet) z podświetleniem LED oraz szeroki Precision Touchpad.

TravelMate X349 wspiera Skype for Business, umożliwiając zdalną komunikację bez zakłóceń i opóźnień za pomocą kamery 720p i dwóch mikrofonów. Z myślą o obsłudze urządzeń zewnętrznych notebook TravelMate X349 wyposażono także w port USB typu C, który można połączyć ze stacją dokującą Acer USB typu C (dostępną oddzielnie), dzięki czemu możliwe jest podłączenie dwóch wyświetlaczy 4K oraz szerokiej gamy urządzeń peryferyjnych za pomocą jednego kabla.

Wysoki poziom bezpieczeństwa


Wbudowany czytnik odcisków palców wraz z usługą Windows Hello zapewnia szybkie i bezpieczne logowanie oraz umożliwia odblokowanie urządzenia za dotknięciem palca. Układ zabezpieczający w standardzie Trusted Platform Module (TPM) 2.0 podnosi integralność platformy i zapewnia sprzętową ochronę haseł i kluczy szyfrowania. Notebook TravelMate X349 oferuje także oprogramowanie Acer ProShield Manager, czyli zestaw narzędzi bezpieczeństwa i zarządzania, umożliwiający zabezpieczenie poufnych danych, oraz Acer Office Manager, który pozwala specjalistom w dziedzinie IT na szybkie wdrażanie polityki bezpieczeństwa i monitorowanie wszystkich zasobów poprzez jeden interfejs.

fot. mat. prasowe

Acer TravelMate X3

Model wyposażono w procesor Intel® Core™ szóstej generacji oraz system Windows 10 Pro


Ceny i dostępność


Notebook TravelMate X349 będzie dostępny w Polsce we wrześniu 2016 w dwóch konfiguracjach:
  • Intel Core i5, 4 GB DDR4, 128 GB SSD w cenie 3599 PLN,
  • Intel Core i7, 8 GB DDR4, 512 GB SSD w cenie 4799 PLN.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: