eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Barebone ASUS S2-P8H61E

Barebone ASUS S2-P8H61E

2012-02-24 00:06

Barebone ASUS S2-P8H61E

ASUS Barebone S2-P8H61E © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Minimalne wymiary a maksimum rozrywki. S2-P8H61E wykracza poza tradycyjny, nieporęczny design komputerów stacjonarnych. Kompaktowy barebone S2-P8H61E mieści w sobie wszystkie niezbędne funkcje i posiada łatwo dostępne porty, służąc jako centrum rozrywki.

Przeczytaj także: Komputer ASUS Mini PC Essentio CS5110

fot. mat. prasowe

Komputer Asus Barebone S2-P8H61E

Komputer Asus Barebone S2-P8H61E - zestaw


Barebone S2-P8H61E obsługuje procesory Intel® Core™ i7 / Core™ i5 / Core™ i3 drugiej generacji z podstawką LGA 1155 oraz zintegrowanymi kontrolery pamięci i magistrali PCI Express współpracującymi z dwukanałową pamięcią DDR3 i 16 szynami PCI Express 2.0, co przekłada się na doskonałą wydajność graficzną.

fot. mat. prasowe

Komputer stacjonarny Barebone S2-P8H61E

Komputer stacjonarny Asus Barebone S2-P8H61E


ASUS S2-P8H61E oparty jest na chipsecie Intel® H61 Express. Jest to najnowsze rozwiązanie z jednym chipsetem obsługujące nowe procesory drugiej generacji Intel® Core™ i7/ i5/ i3/ Pentium® z gniazdem 1155, które poprawia wydajność poprzez zastosowanie połączeń typu punkt-punkt, co znacznie zwiększa przepustowość i stabilność. ASUS barebone S2-P8H61E ma wbudowaną obsługę nowej generacji interfejsu pamięci masowych Serial ATA (SATA), dzięki czemu barebone ten oferuje przepustowość danych do 6 Gb/s. Ponadto użytkownik uzyskuje ulepszoną skalowalność, szybszy dostęp do danych i dwukrotnie większy transfer niż w obecnych magistralach. Dzięki obsłudze USB 3.0 barebone S2-P8H61E pozwala na najszybszy transfer danych z prędkością 4,8 Gb/s. Zbudowany z myślą o łatwym podłączaniu podzespołów i urządzeń nowej generacji interfejs USB 3.0 przesyła dane 10-krotnie szybciej i jest zgodny z urządzeniami USB 2.0.

fot. mat. prasowe

Barebone S2-P8H61E

Komputer Barebone S2-P8H61E


W S2-P8H61E znalazł się także nowy ASUS EFI BIOS, który oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs dający znacznie większe możliwości, niż tradycyjny, sterowany klawiaturą interfejs BIOS. Ekskluzywny tryb EZ wyświetla najczęściej używane informacje na temat systemu, natomiast tryb zaawansowany zapewnia entuzjastom możliwość zmiany bardziej złożonych ustawień. Funkcja ASUS CrashFree BIOS 3 umożliwia użytkownikom przywrócenie uszkodzonych danych BIOSu z dysku zawierającego plik BIOS. Dzięki temu programowi użytkownik może oszczędzić sobie kosztów i nerwów związanych z zakupem i wymianą układu BIOS.

fot. mat. prasowe

ASUS Barebone S2-P8H61E

ASUS Barebone S2-P8H61E - specyfikacja


ASUS S2-P8H61E wykorzystuje także technologię Q-Fan, która automatycznie wykrywa obciążenie i temperaturę CPU. Zapewnia najlepsze rozwiązania termiczne i akustyczne, by uzyskać ciche środowisko pracy. Barebone posiada wysokiej jakości polimerowe kondensatory zwiększające żywotność i dopuszczalną temperaturę urządzeń. Ponadto barebone S2-P8H61E posiada 8-kanałową kartę audio HD, dzięki czemu gwarantuje więcej radości z rozrywki za sprawą wysokiej jakości dźwięku.

Komputery barebone ASUS serii S zostały stworzone na użytek domowej rozrywki, a do tego należą do ergonomicznych urządzeń firmy ASUS. Wystarczy uruchomić pierwszy na świecie układ oszczędzający energię za pomocą znajdującego się na płycie przełącznika lub narzędzia AI Suite II. EPU to pierwszy na rynku moduł optymalizujący zużycie energii poprzez wykrywanie obciążenia procesora i inteligentne zarządzanie zasilaniem. Zmniejsza też głośność wentylatora i zwiększa żywotność komponentów. Rozrywka w domu może być zarówno przyjemna i doskonała, jak i wspierająca jednocześnie eko rozwiązania.

Przeczytaj także: ASUS ROG GR8 II ASUS ROG GR8 II

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: