eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › ASUS ROG GR8 II

ASUS ROG GR8 II

2017-02-01 12:47

ASUS ROG GR8 II

ASUS ROG GR8 II © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

ASUS przedstawia najnowszy mini PC GR8 II, wyposażony w procesor Intel Core siódmej generacji i kartę graficzną ASUS GeForce GTX 1060, stworzony z myślą o VR. ASUS ROG GR8 II będzie dostępny w sprzedaży od lutego 2017 w cenie 4499 złotych.

Przeczytaj także: Komputery ASUS Zen AiO S Z240IC oraz Zen AiO S Z220IC

ROG GR8 II to komputer rozmiarów konsoli. Posiada stylową 4-litrową obudowę, którą można podłączyć do telewizora. Na przodzie obudowy rozmieszczone zostały diody LED Aura Sync, które zapewniają 12 trybów synchronizacji z urządzeniami peryferyjnymi ROG (w tym z klawiaturą Claymore i myszką Spatha) oraz 10 efektów świetlnych. Obudowa ma czarne, matowe wykończenie i rzeźbione ostro przechylone panele boczne, środkową ramę w kolorze miedzi oraz logo ROG na bocznym panelu.

ASUS ROG GR8 II został wyposażony w pełnowymiarową kartę graficzną ASUS GeForce GTX 1060, procesor Intel Core i7 siódmej generacji oraz 32GB pamięci DDR4. Karta graficzna pozwala na uzyskanie najbardziej zaawansowanej grafiki w swojej klasie, umożliwiając stworzenie wciągających światów gier i to z bardzo płynnym obrazem. Natomiast zastosowany procesor jest wydajny zarówno podczas gry, jak i w czasie pracy wielozadaniowej.

ROG GR8 II ma konstrukcję współpracującą z VR oraz dwa porty HDMI potrzebne do jednoczesnego podłączenia zestawu słuchawkowego oraz wyświetlacza. Dodatkowo na potrzeby streamowania na Twitchu i chat roomów gracze mogą podłączyć dwa wyświetlacze poprzez HDMI lub grać nawet na trzech monitorach poprzez DisplayPort. Co więcej, GR8 II pozwala na wyświetlanie obrazu w 4K UHD (3840 × 2160) i wyposażony jest w technologię NVIDIA G-SYNC™, która synchronizuje częstotliwość odświeżania wyświetlaczy z wykorzystaną w GR8II kartą graficzną GeForce GTX, aby zminimalizować lagi i wyeliminować zacinanie się klatek lub rozdarć.

fot. mat. prasowe

ASUS ROG GR8 II

ROG GR8 II to komputer rozmiarów konsoli.


Układ chłodzenia zbudowano z miedzianych rurek cieplnych i podwójnego wentylatora. Otwory wentylacyjne i dedykowane komory procesora i karty graficznej zapewniają odpowiedni dopływ powietrza do każdego z podzespołów.

ROG GR8 II pobiera mniej niż 30W energii w trybie czuwania, przy 23db głośności.

ROG GR8 II może zostać wyposażony w dysk SSD M.2 PCI Express® lub SATA oraz 2,5-calowy dysk twardy , aby dać graczom wybór pomiędzy prędkością oferowaną przez M.2 SSD oraz dużą pojemnością charakterystyczną dla 2,5-calowych dysków HDD. Poprzez proste odsunięcie pokrywy obudowy uzyskujemy łatwy dostęp do dodatkowego portu dysku 2,5-calowego HDD/SDD, co pozwala na szybkie ulepszenie zestawu.

fot. mat. prasowe

ROG GR8 II

ROG GR8 II ma konstrukcję współpracującą z VR oraz dwa porty HDMI potrzebne do jednoczesnego podłączenia zestawu słuchawkowego oraz wyświetlacza.


ROG GR II posiada system ROG SupremeFX gwarantujący w pełni wciągający dźwięk podczas gry. Sonic Studio III to całkowicie nowa funkcja przesyłania dźwięku podczas strumieniowania, a Sonic Radar III - rozwinięty silnik audio – pozwoli dokładnie przetwarzać dźwięki. GR8 II posiada najnowszy Intel Ethernet (I219-V) dla szybszej, płynniejszej i pozbawionej lagów rozgrywki online. Moduł Wi-Fi 802.11ac wykorzystujący dwie anteny (2x2) 2.4/5GHz oferuje szybkość transferu do 867 Mb/s, podczas gdy najnowsza technologia MIMO zapewnia każdemu podłączonemu użytkownikowi dostęp do najszybszej komunikacji bezprzewodowej w sieci i najwyższych prędkości internetu.

GR8 II wyposażony jest w odwracalne porty USB 3.1 drugiej generacji, które pozwalają na łatwiejsze podłączanie urządzeń i oferują prędkość przesyłu danych rzędu 10 Gb/s. Super szybkie i stabilne połączenie Wi-Fi 802.11ac zapewnia silny sygnał i trzykrotność (3x) szybkości poprzednich standardów Wi-Fi, gwarantując płynną grę online i strumieniowanie video. Zintegrowany Bluetooth 4.2 pozwoli wygodnie połączyć GR8 II z każdym urządzaniem Bluetooth, pozwalając na doświadczanie wszystkiego, co ma do zaoferowania domowy komputer stacjonarny.

ASUS ROG GR8 II będzie dostępny w sprzedaży już od lutego 2017 w orientacyjnej cenie 4499,00.

Przeczytaj także: ASUS ROG GR6 ASUS ROG GR6

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: