eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor ASUS ZenBeam Latte L1

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1

2021-05-04 12:58

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1

Projektor ASUS ZenBeam Latte L1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

ASUS wprowadza do oferty nowy projektor mobilny - ZenBeam Latte L1 - do projekcji obrazu o przekątnej do 120 cali, z rozdzielczością 720p.

Przeczytaj także: Projektor ASUS P3B

Projektor przypomina kubek do kawy i ma zewnętrzną warstwę z tkaniny, która poprawia właściwości akustyczne i zapewnia korzyści w zakresie chłodzenia, zwiększając przepływ powietrza.

ZenBeam Latte L1 jest wyposażony w lampę LED o mocy 300 lumenów i obiektyw o krótkim rzucie, które umożliwiają projekcję obrazu o przekątnej 40 cali w jakości HD z odległości 1 metra oraz obrazu o przekątnej do 120 cali z odległości 3,2 metrów. Obraz jest wyświetlany z rozdzielczością 720p Projektor jest wyposażony w system dźwiękowy firmy Harman Kardon. Oferuje użytkownikowi bardziej elastyczne rozwiązanie do strumieniowania ulubionych klipów wideo lub filmów, jak również do prowadzenia prezentacji w sali konferencyjnej, umożliwiając dopasowanie rozmiarów ekranu do przestrzeni mieszkalnej lub miejsca pracy. ZenBeam Latte L1 wykorzystuje aplikację Aptoide TV, która umożliwia użytkownikom końcowym oglądanie bogatych treści wideo zoptymalizowanych do urządzeń wielkoekranowych.

Dzięki funkcji bezprzewodowej kopii lustrzanej ekranu ZenBeam Latte L1 może wyświetlać treści strumieniowane z kompatybilnych smartfonów, tabletów i innych urządzeń z systemem Android, iOS i macOS, zapewniając rozrywkę w rozdzielczości high-definition. Użytkownicy mogą również skorzystać z portu HDMI, gwarantującego kompatybilność z szeroką gamą różnych urządzeń źródłowych. Port USB Type-A umożliwia podłączenie klawiatury lub myszy i może być również wykorzystywany do ładowania urządzeń mobilnych.

fot. mat. prasowe

ASUS ZenBeam Latte L1

ASUS ZenBeam Latte L1 ma powłokę z tkaniny.


ZenBeam Latte może być również wykorzystywany jako głośnik bezprzewodowy odtwarzający muzykę poprzez Bluetooth®, do 12 godzin na jednym naładowaniu baterii. Jest on wyposażony w 10-watowy głośnik certyfikowany przez Harman Kardon, który został dostrojony pod kątem wykorzystania zewnętrznej powłoki z tkaniny.

Ekskluzywne oprogramowanie ASUS AudioWizard oferuje trzy tryby presetów, które optymalizują dźwięk pod kątem różnych scenariuszy zastosowań. W trybie filmowym ulepszane są głosy, tryb muzyki udoskonala basy i oferuje szerszy zakres tonalny do różnych gatunków muzyki, natomiast w trybie rozgrywki użytkownik cieszy się bardziej immersyjnym dźwiękiem i wyraźnym głosem podczas gry, dla jeszcze lepszych wrażeń gamingowych.

W pakiecie z projektorem ZenBeam Latte dołączony jest pilot zdalnego sterowania, do łatwej nawigacji i obsługi. Wygodny pokrowiec i zintegrowana bateria zapewniająca do trzech godzin nieprzerwanej rozrywki (w trybie energooszczędnym).

ZenBeam Latte posiada fabrycznie zainstalowaną platformę multimedialną Aptoide TV, dedykowany ekosystem strumieniowania multimediów z ponad 2500 aplikacjami, w tym YouTube, Amazon Prime Video, Hulu i Netflix.

ASUS ZenBeam Latte L1 dostępny będzie w polskich sklepach pod koniec maja 2021 r., w sugerowanej cenie 2299 PLN.

Przeczytaj także: Projektor ASUS B1MR Projektor ASUS B1MR

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: