eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor ASUS P3B

Projektor ASUS P3B

2015-11-06 13:38

Projektor ASUS P3B

Projektor ASUS P3B © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

W ofercie firmy ASUS pojawił się nowy model projektora o niewielkich rozmiarach i bardzo krótkim rzucie – P3B. Wyświetla on obraz o jasności do 800 lumenów, a bateria pozwala na trzy godziny pracy. Oprócz tego opcjonalny adapter Wi-Fi pozwala na strumieniowanie z urządzeń mobilnych lub notebooków.

Przeczytaj także: Projektor ASUS B1M

Projektor ASUS P3B wyposażono w obiektyw o wyjątkowo krótkim rzucie, który wyświetla ukośnie obrazy mierzące od 12 cali z odległości 0,45 m do 200 cali z odległości 3,4 m. Użytkownicy mogą zmienić dowolną pionową płaszczyznę w wyświetlacz, co sprawdzi się szczególnie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Urządzenie posiada źródło światła o jasności 800 lumenów i oferuje szeroką przestrzeń barw (100% NTSC). Wyświetla obraz o rozdzielczości WXGA 1280x800. Bezrtęciowe źródło światła Eco-LED cechuje się żywotnością do 30 tysięcy godzin.

Opuszczana podpórka pozwala na szybkie i sprawne dostosowanie wysokości. Funkcja Keystone Correction zapewnia idealną projekcję obrazu, wykrywając położenie projektora i automatycznie korygując zniekształcenia. P3B może być natychmiast włączony lub wyłączony, ponieważ jego źródło światła LED nie musi się rozgrzewać ani stygnąć. Głośnik wzmocniony technologią ASUS SonicMaster zapewni wysoką jakość dźwięku.

Projekcja przez Wi-Fi i szerokie możliwości komunikacji


ASUS P3B posiada opcjonalny adapter Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z notebookiem lub urządzeniem mobilnym z systemem Android/iOS i strumieniowanie prezentacji, dokumentów czy plików multimedialnych.

Wśród portów znalazły się HDMI/MHL i VGA, które zapewniają maksymalną kompatybilność z komputerami PC, notebookami, urządzeniami mobilnymi i innymi źródłami multimediów. Użytkownicy mogą również prowadzić prezentacje lub odtwarzać pliki wideo bez połączenia z komputerem, korzystając z kart microSD, urządzeń magazynujących USB, a także wewnętrznej pamięci 2 GB.

Projektor P3B waży jedynie 750 g i mierzy 153,5x43x131,2 mm – jego rozmiar zbliżony jest do opakowania na płytę CD. Wbudowany akumulator oferuje czas projekcji do trzech godzin. Może pełnić również rolę power banku – pojemność 12 000 mAh umożliwia kilkukrotne ładowanie urządzeń mobilnych, nawet kiedy urządzenie jest wyłączone. Podobnie jak inne projektory firmy ASUS, model P3B działa z większością zasilaczy do notebooków ASUS.

fot. mat. prasowe

Projektor ASUS P3B

Urządzenie jest lekkie i małe – waży 750 g i mierzy 153,5x43x131,2 mm


Dostępność i cena


Projektor ASUS P3B będzie dostępny w Polsce w drugiej połowie listopada 2015. Sugerowana cena detaliczna wynosi ok. 2999 zł. Dystrybutorzy: AB.

Specyfikacja


fot. mat. prasowe

Specyfikacja

Funkcja Keystone Correction automatycznie koryguje zniekształcenia obrazu


fot. mat. prasowe

Specyfikacja, cz. 2

Projektor posiada źródło światła o jasności 800 lumenów


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: