eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Samsung GALAXY Pro

Smartfon Samsung GALAXY Pro

2011-07-08 10:36

Smartfon Samsung GALAXY Pro

Samsung GALAXY Pro © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

GALAXY Pro to najnowsza propozycja firmy Samsung dla użytkowników biznesowych. Smartfon oferuje szerokie możliwości i zaplecze systemu operacyjnego Android oraz wygodę obsługi zarówno poprzez ekran dotykowy, jak i pełną klawiaturę QWERTY.

Przeczytaj także: Telefon Samsung GALAXY S scl

fot. mat. prasowe

Samsung GALAXY Pro

Samsung GALAXY Pro


GALAXY Pro to smartfon zaprojektowany z myślą o użytkownikach biznesowych. Dotykowy ekran o przekątnej 2,8 cala i pełna, czterorzędowa klawiatura QWERTY ułatwiają korzystanie z dokumentów firmowych i komunikację.

fot. mat. prasowe

Samsung GALAXY Pro

Samsung GALAXY Pro

Smartfon oferuje bezpieczną transmisję danych przez WiFi dzięki Cisco Compatible Extension, zgodność ze standardem VPN, co gwarantuje szyfrowane połączenie z firmową siecią oraz możliwość zarządzania urządzeniem i jego bezpieczeństwem z pomocą rozwiązań Sybase Afaria.

Korzystanie z dokumentów firmowych dodatkowo wspiera klient poczty ActiveSync, natomiast Think Free Office pozwala na tworzenie, przeglądanie i edytowanie plików w popularnych formatach biurowych. Zarządzanie wpisami do kalendarza i wiadomościami z różnych źródeł – czy to poczty elektronicznej, SMS-ów lub też serwisów społecznościowych – ułatwia Social Hub w rozbudowanej wersji Premium.

Oprócz wbudowanych funkcji, Samsung GALAXY Pro oferuje dostęp do bogatego zaplecza aplikacji w postaci Android Market oraz Samsung Apps. Dzięki dostępności pakietu dla programistów Google Android możliwe jest również stworzenie własnych aplikacji, lub dostosowanie funkcjonalności telefonu do potrzeb firmy.

Obecnie Samsung Galaxy Pro jest oferowany w sieci Plus w sugerowanej cenie detalicznej 879 zł.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: