eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › HP Deskjet Ink Advantage do biur i domów

HP Deskjet Ink Advantage do biur i domów

2009-09-05 00:20

HP Deskjet Ink Advantage do biur i domów

© fot. mat. prasowe

Firma HP wprowadziła na polski rynek HP Deskjet Ink Advantage All-in-One, urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do użytku prywatnego i w domowych biurach. HP Deskjet Ink Advantage to drukarka, skaner i kopiarka w jednym.

Przeczytaj także: Urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta 240f

fot. mat. prasowe

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage zaprojektowano z myślą o użytkownikach zwracających uwagę na koszty, którzy drukują duże ilości dokumentów. Urządzenie współpracuje z wkładami atramentowymi z serii HP 703 Deskjet - czarnym i trójkolorowym. Ich pojemność pozwala wydrukować do 600 stron w czerni i do 250 stron w kolorze, co przekłada się na koszt druku na poziomie 0,06 PLN za stronę czarno-białą i 0,14 za kolorową.

Najważniejsze właściwości:
  • Aplikacja HP Smart Web Printing, pomaga oszczędzać atrament i papier, łącząc na jednej stronie wydruku tylko potrzebne, wybrane informacje z wielu stron internetowych.
  • Prędkość druku w trybie czarno-białym wynosi do 29 stron na minutę, natomiast w kolorze do 23 stron na minutę.
  • Urządzenie wyposażone jest w ekran LCD ze wskaźnikiem poziomu atramentu, które wyświetla ostrzeżenia, gdy zbliża się konieczność wymiany wkładów. Łatwy dostęp do wkładów upraszcza ich wymianę.
  • Program serwisowy HP Total Care zapewnia całodobowe wsparcie przez email i czat na żywo, bez dodatkowych kosztów w przypadku problemów technicznych.

Drukarka jest dostarczana w torbie wielokrotnego użytku, wyprodukowanej z przetworzonego plastiku. Pozwala to zmniejszyć ilość odpadów powstających podczas transportu. Program HP Planet Partners pozwala użytkownikom na bezpłatny dostęp do usługi recyklingu zużytych wkładów.

Urządzenie posiada dekorację, nanoszoną w formie wtryskowej i zaprojektowaną we współpracy z IDEO. Podobnie jak wszystkie kompatybilne materiały eksploatacyjne HP, także urządzenie HP Deskjet Ink Advantage otrzymało nowe opakowanie. Uzupełniają one istniejące opakowania notebooków i komputerów stacjonarnych HP.

Szacunkowa cena detaliczna modelu HP Deskjet Ink Advantage wyniesie 399 PLN. Przewidywana, detaliczna cena wkładu HP 703 Deskjet z czarnym atramentem to 34,90 PLN, podobnie jak wkładu trójkolorowego z tej samej serii.

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: