eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenia wielofunkcyjne Canon PIXMA

Urządzenia wielofunkcyjne Canon PIXMA

2010-02-04 00:11

Urządzenia wielofunkcyjne Canon PIXMA

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma Canon zaprezentowała trzy nowe urządzenia wielofunkcyjne dla małych firm i domowych biur - modele PIXMA MX870, PIXMA MX350 oraz PIXMA MX340. Urządzenia łączą w sobie funkcje drukarki, skanera, kopiarki oraz faksu. Urządzenia oferują zwiększoną szybkość druku i skanowania, łączność Wi-Fi oraz w pełni zintegrowany automatyczny podajników dokumentów, a także technologię Canon FINE, która przekłada się na dobre wyniki podczas drukowania dokumentów, stron internetowych i zdjęć.

Przeczytaj także: Canon imageRUNNER ADVANCE: nowa seria

Obsługa łączności Wi-Fi we wszystkich trzech modelach oznacza, że dostęp do urządzenia może uzyskać wiele komputerów PC, a użytkownicy mogą drukować i skanować bezprzewodowo z dowolnego miejsca w domu lub w biurze. Faks Super G3 przesyła dokumenty formatu A4 w tempie 3 sekund na jedną stronę. Modele PIXMA MX870, PIXMA MX350 i PIXMA MX340 umożliwiają zapisanie faksów w wewnętrznej pamięci, a następnie przeniesienie ich na klucz USB w formacie PDF. Funkcja ta jest bardzo przydatna, kiedy w urządzeniu zabraknie atramentu lub papieru.

Canon posługuje się branżowym standardem wydajności ISO, co pozwala dokładnie obliczać szybkość druku i skanowania. Dzięki temu klienci mogą bezpośrednio porównywać różne modele. Wszystkie trzy urządzenia oferują dobrą jakość druku przy zwiększonej szybkości: PIXMA MX870 uzyskuje szybkość ISO ESAT równą w przybliżeniu 9,4-6,1 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym-kolorowym, a PIXMA MX350 i PIXMA MX340 — około 8,4-4,8 obrazów na minutę. Szybkość skanowania urządzeń PIXMA MX350 i PIXMA MX340 również zwiększono o około 50 procent w porównaniu z poprzednimi modelami. Wszystkie urządzenia wyposażone są w pełni zintegrowany automatyczny podajnik dokumentów (ADF), który umożliwia szybkie skanowanie, kopiowanie i faksowanie dokumentów, przy czym PIXMA MX870 obsługuje też automatyczne dupleksowe (dwustronne) skanowanie i kopiowanie.
Modele PIXMA MX870, PIXMA MX350 i PIXMA MX340 są wyposażone w zaawansowaną technologię „Quick Start”, co oznacza, że są gotowe do pracy niemal natychmiast po włączeniu zasilania.

Łatwość obsługi

Wszystkie modele oferują nowy interfejs użytkownika. Przeprojektowany panel sterowania ma czytelny układ i zapewnia łatwy dostęp przez grupowanie klawiszy według funkcji. PIXMA MX870 i PIXMA MX350 posiadają również 6,2-centymetrowe ekrany TFT, które pozwalają na podgląd obrazów i menu.

Funkcja skanowania, do kompaktowego formatu PDF, zapisuje pliki mniejsze nawet o 90 procent, niż w przypadku poprzednich modeli. Dzięki temu są one łatwiejsze do wysłania pocztą elektroniczną, a nadal można je przeszukiwać według słów kluczowych. Nowa funkcja Auto Document Fix zapewnia dobrą jakość i czytelność skanów poprzez analizę obrazu i korekcję danych obszar po obszarze.

PIXMA MX870 standardowo obsługuje automatyczny, a PIXMA MX350 i PIXMA MX340 — ręczny druk dwustronny (dupleksowy). PIXMA MX870 posiada dwa podajniki papieru oraz niezależnie wymieniane wkłady drukujące, które maksymalizują wykorzystanie atramentu.

PIXMA MX870, PIXMA MX350 i PIXMA MX340 są sprzedawane z oprogramowaniami: Easy-WebPrint EX do druku stron internetowych oraz MP Navigator EX do skanowania i edycji dokumentów oraz zdjęć.

Wydruki o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego

Ponieważ modele PIXMA MX870, PIXMA MX350 i PIXMA MX340 są przeznaczone przede wszystkim do użytku biurowego i domowego, zoptymalizowano je pod kątem druku dokumentów i zdjęć poprzez zastosowanie technologii Canon FINE technology. PIXMA MX350 i PIXMA MX340 drukują z rozdzielczością 4800 x 1200 dpi za pomocą kropli atramentu o minimalnej objętości 2 pl, a PIXMA MX870 oferuje wyższą rozdzielczość 9600 x 2400 dpi i krople atramentu o minimalnej objętości 1 pl. Nowe modele wykorzystują system ChromaLife 100+, który łączy technologię Canon FINE z oryginalnymi papierami fotograficznymi i atramentami firmy Canon, gwarantując najwyższą jakość i trwałość zdjęć.

 

1 2

następna

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: