eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G4400

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G4400

2016-12-05 12:27

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G4400

Canon PIXMA G4400 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Canon prezentuje nowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 PIXMA G4400. Drukuje ono do 7000 stron w kolorze i do 6000 w czerni i bieli. Za pomocą PIXMA G4400 można drukować z chmury i urządzeń mobilnych. Urządzenie dedykowane jest użytkownikom domowym i małym biurom.

Przeczytaj także: Canon i-SENSYS serii MF230 i MF240

Canon PIXMA G4400 został wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy, który ułatwia i przyspiesza skanowanie, faksowanie oraz kopiowanie dokumentów.

Urządzenie posiada system głowicy drukującej FINE oraz technologię, która blokuje dostęp powietrza do pojemników podających atrament, które odpowiadają za szybkość pracy oraz wysoką jakość.

Pojemniki na atrament zostały zintegrowane z urządzeniem i umieszczone z przodu, dzięki czemu na bieżąco można monitorować poziom tuszu. Specjalnie zaprojektowane buteleczki z atramentem ułatwiają szybkie uzupełnianie, gdy jest to konieczne. PIXMA G4400 została wyposażona w wyświetlacz LCD, który uławia obsługę, pozwala skonfigurować opcje łączności, a także informuje czy atrament został uzupełniony poprawnie.

PIXMA G4400 została wyposażona w łączność Wi-Fi ze wsparciem dla Apple Airprint, Mopria dla Android, Windows 10 Mobile. Do bezprzewodowego drukowania z urządzeń mobilnych można także wykorzystać aplikację Canon PRINT dla systemów iOS i Android. Co więcej, zeskanowane dokumenty można przesyłać bezpośrednio do połączonego urządzenia.

Za pośrednictwem chmury i aplikacji Canon PRINT dokumenty i zdjęcia można drukować z dowolnego miejsca. Nowa PIXMA pozawala także na zdalne drukowanie z popularnych serwisów, takich jak Instagram, Google Drive, Facebook, Dropbox i innych.

fot. mat. prasowe

Canon PIXMA G4400 - wydruk

Canon PIXMA G4400 drukuje do 7000 stron w kolorze i do 6000 w czerni i bieli.


PIXMA G4400 jest kompatybilna z programem Canon Easy-PhotoPrint+. Oprogramowanie dostępne jest z poziomu tabletów lub przeglądarki internetowej i pozwala edytować zdjęcia przed wydrukiem, a także skorzystać z szablonów, takich jak np. kalendarze czy pocztówki. Urządzenie oferuje oprogramowanie Canon do porządkowania i drukowania zdjęć – My Image Garden. Z kolei korzystając z komputera czy urządzeń mobilnych można także wejść do kreatywnego świata Creative Park, gdzie dostępne są tysiące inspirujących szablonów czy wycinanek.

fot. mat. prasowe

PIXMA G4400

Za pomocą PIXMA G4400 można drukować z chmury i urządzeń mobilnych.


Kluczowe cechy:
  • Urządzenie wielofunkcyjne 4w1, ADF na 20 arkuszy.
  • Niskie koszty druku i wysoka wydajność: do 7000 stron w kolorze i do 6000 w czerni i bieli.
  • Łączność Wi-Fi; druk z chmury i urządzeń mobilnych.
  • Zdjęcie w formacie 10x15 cm bez marginesów drukowane w ok. 60 s.
  • Czarny atrament pigmentowy i barwnikowe tusze kolorowe: wysoka jakość wydruków; wyraźny i ostry tekst, żywe kolory.
  • Wyświetlacz LCD dla łatwej i szybkiej obsługi.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: