eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Canon i-SENSYS serii MF230 i MF240

Canon i-SENSYS serii MF230 i MF240

2016-10-05 12:06

Canon i-SENSYS serii MF230 i MF240

Canon i-SENSYS MF232w © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Canon Europe zaprezentował 6 monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych dla niewielkich środowisk biurowych. Dwie nowe serie i-SENSYS MF230 i MF240 obejmują modele i-SENSYS MF231, MF232w, MF237w, MF244dw, MF247dw i MF249dw.

Przeczytaj także: Nowe drukarki Canon z serii i-SENSYS dla dużych firm

Urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach użytkowników domowych, małego biznesu czy niewielkich grup roboczych.

Biurowa superwydajność


Nowe urządzenia, jako następcy serii i-SENSYS MF210 i nagradzanej MF220, zostały wyposażone w szereg nowych rozwiązań i funkcji, które pomagają optymalizować pracę w niewielkich biurach. Oferują m.in. pojemne podajniki, które pomieszczą do 250 arkuszy papieru, a prędkość monochromatycznego druku wynosi odpowiednio do 23 str./min dla modeli serii MF230 i do 27 str./min dla MF240. Technologia szybkiego wydruku pierwszej strony, dzięki skróceniu czasu wychodzenia z trybu uśpienia pozwala rozpocząć pracę natychmiast. Urządzenia z serii i-SENSYS MF240 oferują także możliwość druku dwustronnego.

Jeszcze łatwiejsza praca biurowa


Dla zwiększenia elastyczności codziennej pracy i ułatwienia realizacji zadań drukowania, skanowania czy faksowania, nowe drukarki umożliwiają łączenie z urządzeniami, takimi jak komputery, tablety czy laptopy, a także integrują się z rozwiązaniami mobilnymi, w tym Mopria™ (Android), Apple AirPrint, Google Cloud Print i Canon PRINT Business app. Serie i-SENSYS MF230 i MF240 oferują także ulepszone opcje łączności Wi-Fi. Dzięki temu użytkownik może połączyć się z drukarką bezpośrednio ze swojego smartfona lub wykorzystać połączenie sieciowe w zależności do sytuacji.

Nowe urządzenia pomagają oszczędzać czas i pieniądze oferując zróżnicowane opcje współdzielenia dokumentów cyfrowych. Rozbudowana funkcjonalność skanera pozwala m.in. skanować dokumenty i zapisywać je w formacie PDF z możliwością przeszukiwania, dołączać skany do wiadomości e-mail czy przesyłać je bezpośrednio do wybranych usług w chmurze. Co więcej, modele i-SENSYS MF247dw i MF249dw jeszcze lepiej dopasowują się do wymogów współczesnych środowisk biznesowych – dokumenty można skanować i przesyłać bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego – bez konieczności wykorzystania komputera.

fot. mat. prasowe

Canon i-SENSYS MF249dw

Dokumenty można skanować i przesyłać bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego – bez konieczności wykorzystania komputera.


Bezproblemowe drukowanie i skanowanie


Urządzenia z serii i-SENSYS MF230 i MF240 zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu możliwości w zakresie zdalnego zarządzania. Zarówno pracownicy, jak i administratorzy mogą korzystać ze Zdalnego Interfejsu Użytkownika (RUI; Remote User Interface), który dostępny jest online z poziomu smartfona, tabletu czy komputera. Zdalny Interfejs Użytkownika to zarządzane centralnie rozwiązanie, które zapewnia dostęp do informacji o urządzeniu i umożliwia zmianę ustawień sieciowych, utworzenie książki adresowej oraz zdalną kontrolę poziomu tonerów. Dodatkowo, urządzenia serii i-SENSYS MF230 i MF240 bazują na wiodących rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa, zwiększają kompatybilność i ułatwiają integrację z istniejącym środowiskiem biznesowym.

Ograniczenie zużycia energii


W biznesie coraz większą wagę przywiązuje się do ograniczania wpływu prowadzonej działalności na środowisko naturalne, dlatego urządzenia z serii i-SENSYS MF230 i MF240 oferują rozbudowane możliwości w tym zakresie. Na przykład dzięki zupełnie nowej funkcji ECO report można przygotować analizę dot. zużycia energii i papieru dla wybranego urządzenia w danym okresie czasu. Taki raport zawiera dodatkowo wskazówki, które pomogą zwiększyć efektywność w przyszłości.

Urządzenia z serii i-SENSYS MF230 i MF240 będą dostępne w sprzedaży poprzez sieć autoryzowanych Partnerów Canon w listopadzie br.

Kluczowe cechy:

  • Wielofunkcyjne drukarki z Wi-Fi i funkcjami mobilnymi
  • Szybki druk czarno-biały: do 27 stron na min.
  • Łatwa obsługa; kartridże All-in-One
  • Funkcje pozwalające ograniczyć zużycie energii
  • Dotykowy wyświetlacz


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: