eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitory Philips z wysuwaną kamerą internetową

Monitory Philips z wysuwaną kamerą internetową

2016-10-06 11:17

Monitory Philips z wysuwaną kamerą internetową

Philips 272B7QPTKEB © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Philips przedstawia serię monitorów z kamerą internetową, wysuwaną w zależności od potrzeb użytkownika. To 27-, 24- oraz 22-calowe modele, w których za pośrednictwem jednego przycisku z łatwością można schować i ponownie wysunąć kamerę.

Przeczytaj także: Monitory Philips UltraColor - 246E7QDAB oraz 276E7QDAB

Podczas aktywnego korzystania z kamery internetowej, chociażby w czasie rozmowy online, kamera jest wysunięta. Gdy konferencja dobiega końca, kamera znika wewnątrz monitora, uniemożliwiając szpiegostwo potencjalnym hakerom.

Tak jak w przypadku innych monitorów marki PHILIPS skierowanych do profesjonalistów, monitory z wysuwaną kamerą zostały wyposażone w funkcje zwiększające produktywność użytkowników.

Ultracienkie ramki maksymalizują powierzchnię wyświetlanego obrazu, w rezultacie zapewniając bardziej jednolitą przestrzeń roboczą w przypadku ustawienia obok siebie większej liczby monitorów.

Monitor umożliwia stworzenie połączenia łańcuchowego, które pozwala na podłączenie wielu urządzeń za pośrednictwem jednego typu złącza. Struktura okablowania wykorzystująca jedno połączenie DisplayPort zapewnia konfigurację systemu w bardziej uporządkowany sposób. Kluczową zaletą konfiguracji kilku monitorów jest zwiększona produktywność i znacznie łatwiejsza praca wielozadaniowa.

fot. mat. prasowe

Philips 272B7QPTKEB - tył

Podczas aktywnego korzystania z kamery internetowej, chociażby w czasie rozmowy online, kamera jest wysunięta. Gdy konferencja dobiega końca, kamera znika wewnątrz monitora.


Wykorzystana w najnowszych monitorach PHILIPS, technologia PowerSensor wykrywa obecność użytkownika przed monitorem, a następnie obniża poziom jasności ekranu, gdy użytkownik odchodzi od biurka. Innowacyjne czujniki sprawiają, że zużycie energii jest utrzymywane na jak najniższym poziomie. Zastosowana technologia może zmniejszyć koszty zużycia prądu nawet o 80%, przedłużając równocześnie żywotność wyświetlacza. Monitor wyprodukowano w 85% z tworzyw pochodzących z recyklingu.

fot. mat. prasowe

Philips 221B7QPJKEB

Ultracienkie ramki maksymalizują powierzchnię wyświetlanego obrazu.


Gwarancja i cena:


Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitorów wynosi:
  • 272B7QPTKEB – 2529 zł
  • 241B7QPJKEB – 1079 zł
  • 221B7QPJKEB – 939 zł

Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Seria monitorów z wysuwaną kamerą internetową będzie dostepna w listopadzie 2016 r.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: