eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenia wielofunkcyjne Canon imageRUNNER ADVANCE C5500

Urządzenia wielofunkcyjne Canon imageRUNNER ADVANCE C5500

2016-07-20 13:30

Urządzenia wielofunkcyjne Canon imageRUNNER ADVANCE C5500

Canon imageRUNNER ADVANCE C5560 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Firma Canon poszerza swoją ofertę o pięć kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3 z nowej serii imageRUNNER ADVANCE C5500 – C5535, C5535i, C5540i, C5550i i C5560i. Modele stworzone zostały z myślą o zwiększeniu produktywności i ograniczeniu kosztów związanych z drukiem w nowoczesnych środowiskach biurowych.

Przeczytaj także: Urządzenia wielofunkcyjne Canon imageRUNNER 1435i i 1435iF

Nowe urządzenia zostały wyposażone w duży ekran dotykowy o wysokiej czułości, którego ustawienia można dopasować do potrzeb konkretnych użytkowników czy wymogów prowadzonej działalności biznesowej. Interfejs użytkownika i zaawansowane możliwości personalizacji urządzenia będą takie same we wszystkich kolejnych modelach serii imageRUNNER ADVANCE.

Nowe modele Canon pozwalają zwiększyć wydajność organizacji. Oprogramowanie Universal Login Manager łączy kontrolę dostępu do określonych funkcji i autoryzację użytkownika ze szczegółowym raportowaniem dot. druku. Pozwala to znacząco ograniczyć koszy związane z produkcją firmowych dokumentów. Nowe urządzenia mogą także zostać zintegrowane z opcjonalnym oprogramowaniem Canon uniFLOW, czyli skalowalnym rozwiązaniem do zarządzania flotą urządzeń, drukowaniem, ale także z rozwiązaniami wspierającym skanowanie.
Płynna integracja z aplikacjami biznesowymi czy chmurą sprawia, że seria imageRUNNER ADVANCE C5500 dopasowuje się do istniejących procesów i standardów oraz pracy mobilnej.

Bezproblemowe, inteligentne, cyfrowe


Efektywne zarządzanie informacjami i dokumentami w firmach staje się coraz ważniejsze, dlatego urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE C5500 zostały zaprojektowane z myślą o wspieraniu procesu cyfryzacji. Nowe drukarki wielofunkcyjne łączą szybkie skanowanie z możliwością zapisu cyfrowych dokumentów do popularnych formatów, takich jak PDF (z możliwością przeszukiwania), Microsoft® Word czy Microsoft® PowerPoint. Jednoprzebiegowy, dwustronny podajnik dokumentów o pojemności do 150 arkuszy zapewnia szybkie przetworzenie plików i ich cyfryzację nawet w środowiskach biznesowych o największym obłożeniu.

Doświadczenie firmy Canon w zakresie tworzenia technologii optycznych, wykorzystywanych w sprzęcie foto-wideo zapewnia wysoką jakość obrazu. Technologia V2 (Vivid & Vibrant) oferuje wierną reprodukcję kolorów na szerokiej gamie mediów, nawet przy wyższych nakładach. Dodatkowo dzięki szerokim możliwościom finiszingu dokumenty będą spełniać najwyższe standardy.
Seria imageRUNNER ADVANCE C5500 została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu szybkiego zwrotu z inwestycji. Jest to możliwe dzięki ograniczeniu do minimum konieczności serwisowania i obsługi przy jedoczesnym zwiększeniu produktywności. Prawdziwa wartość druku w środowiskach biznesowych oznacza możliwość intuicyjnego tworzenia, zarządzania i swobodnego przepływu dokumentów i informacji w ramach organizacji. Nowa seria urządzeń wprowadza wspólną platformę programistyczną, która pozwoli ograniczyć wewnętrzne procesy administracyjne, czas i nakład pracy, a także zapewni użytkownikom dostęp do cyfrowych technologii i rozwiązań, jakich potrzebują, by pracować jeszcze wydajniej – komentuje Dan Woodstock, Project Manager, Canon Europe.

fot. mat. prasowe

Canon imageRUNNER ADVANCE C5560i - ekran dotykowy

Urządzenia zostały wyposażone w duży ekran dotykowy, którego ustawienia można dopasować do własnych preferencji


Wydajne rozwiązania


Podajnik o pojemności do 6350 arkuszy pozwala wydłużyć czas pracy na jednym ładowaniu papieru, a dzięki powiadomieniom dotyczącym statusu można na bieżąco monitorować pracę urządzenia. Modele z najnowszej serii imageRUNNER ADVANCE wyposażono także w technologię, pozwalającą na automatyczną aktualizację oprogramowania, aby zapewnić stałą optymalizację wydajności. Dodatkowo, narzędzia do zarządzania flotą pozwalają na scentralizowaną kontrolę wszystkich drukarek w firmie, ułatwiają aktualizacje oraz umożliwiają zdalne wyłączenie nieaktywnych urządzeń. Odczyty liczników mogą być dokonywane zdalnie, możliwe jest także zarządzanie książkami adresowymi i sterownikiem drukarki. W połączeniu z usługami zarządzania drukiem Canon można na bieżąco optymalizować dostępną infrastrukturę druku i związane z nią procesy biznesowe, co przekłada się na obniżenie kosztów oraz zwiększenie produktywności pracy.

fot. mat. prasowe

Canon imageRUNNER ADVANCE C5535

Premierowe produkty posiadają wspólną platformę programistyczną, co ułatwia zarządzanie drukiem


Urządzenia z serii imageRUNNER ADVANCE C5500 będą dostępne w Europie od 1 września 2016 r.

Kluczowe cechy:


imageRUNNER ADVANCE C5535
 • 35 str./min
 • Pokrywa oryginałów
 • UFRII

imageRUNNER ADVANCE C5535i
 • 35 str./min
 • Jednoprzebiegowy, dwustronny automatyczny podajnik dokumentów
 • UFRII, PCL i PS

imageRUNNER ADVANCE C5540i
 • 40 str./min
 • Single pass DADF
 • UFRII, PCL i PS

imageRUNNER ADVANCE C5550i
 • 50 str./min
 • Jednoprzebiegowy, dwustronny automatyczny podajnik dokumentów
 • UFRII, PCL i PS

imageRUNNER ADVANCE C5560i
 • 60 str./min
 • Jednoprzebiegowy, dwustronny automatyczny podajnik dokumentów
 • UFRII, PCL and PS

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: