eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-8070D

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-8070D

2010-01-25 00:22

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-8070D

© fot. mat. prasowe

Firma Brother rozszerza ofertę dla biur wprowadzając na rynek nowe wielofunkcyjne urządzenie, pozwalające na wykonywanie wydruków i kopii czarno-białych oraz kolorowych skanów. Urządzenie DCP-8070D drukuje i kopiuje z prędkością 28 stron na minutę, a jego dopuszczalne miesięczne obciążenie wynosi 30 000 stron.

Przeczytaj także: Drukarka Brother DCP-7040

fot. mat. prasowe

Rozdzielczość 1 200x1 200 dpi gwarantuje dobrej jakości wydruki. Urządzenie wyposażone jest w podajnik papieru na 250 arkuszy, podajnik wielofunkcyjny na 50 arkuszy oraz automatyczny podajnik papieru (ADF) na 20 arkuszy.


Wydajność ponad wszystko

Urządzenia Brother posiadają oddzielny toner i bęben, dzięki czemu użytkownik może wymienić tylko wymagający tego element. Do zestawu startowego dołączony jest toner, który pozwala na wydruk 2 000 stron. Dostępny dla tego urządzenia toner standardowy umożliwia wydruk 3 000 stron, a wysokowydajny toner (H-Y) aż 8 000 stron, co dodatkowo pozwala obniżyć koszty wydruku strony.

Innowacyjne rozwiązania na codzień

DCP-8070D wyposażone jest w port USB 2.0 umożliwiający bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do pamięci USB. Możliwe jest rozszerzenie pamięci RAM z 64 MB do 576 MB. Sprzęt obsługuje emulacje PCL 6, BR Script 3, Epson FX-850 i IBM Proprinter XL. Urzązenie posiada 16 znakowy, dwuliniowy wyświetlacz LCD.

Z myślą o środowisku

DCP-8070D jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Wbudowana funkcja automatycznego druku dwustronnego (dupleks) pozwala na ograniczenie zużycia papieru oraz materiałów eksploatacyjnych. Dodatkową zaletą jest możliwość wydrukowania kilku stron na jednym arkuszu papieru, a także tworzenia broszur i plakatów. Nowe urządzenie firmy Brother otrzymało certyfikaty ekologiczne „der Blaue Engel” i „Energy Star”.

Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję - stnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie brother.pl. Cena rynkowa urządzenia wynosi ok. 1300 zł brutto.

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: