eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › Program AVG Identity Protection po polsku

Program AVG Identity Protection po polsku

2009-08-04 12:44

AVG Technologies, dostawca oprogramowania zabezpieczającego, wprowadził osiem nowych wersji językowych oprogramowania AVG Identity Protection (IDP), w tym również polską.

Przeczytaj także: Darmowy program AVG LinkScanner

IDP zostało wprowadzone wcześniej w wersji AVG 8.5, ale do tej pory oprogramowanie było dostępne tylko w angielskiej wersji językowej. Oprogramowanie jest kompatybilne z produktami AVG oraz z szeregiem innych programów antywirusowych. Jest ono także częścią pakietu AVG Internet Security, który stanowi ochronę dla działań prowadzonych w sieci.

AVG Identity Protection stanowi dodatkową warstwę bezpieczeństwa, poprawiającą poziom zabezpieczenia użytkownika przed zagrożeniami, których zwykłe oprogramowanie antywirusowe nie jest w stanie wychwycić. Podstawowym zadaniem IDP jest powstrzymywanie złodziei przed atakami, których celem jest kradzież haseł, szczegółów rachunków bankowych, numerów kart kredytowych czy innych wartościowych cyfrowych zasobów. Oprogramowanie to wykorzystuje technologię tzw. analiz behawioralnych w celu upewnienia się, że wszystkie programy działające na komputerze zachowują się tak, jak powinny. Jeśli wykryje jakiekolwiek podejrzane zachowania, które mogłyby prowadzić do kradzieży danych osobowych, natychmiast je zamyka, zapobiegając w ten sposób możliwości kradzieży.

AVG Identity Protection opiera się na technologii przejętej przez AVG wraz z zakupem firmy Sana Security. Technologia ta umożliwia zapobieganie kradzieży tożsamości dzięki analizie zachowania oraz charakteru szkodliwego oprogramowania i wykorzystywaniu tych obserwacji w budowaniu ochrony, która nie wymaga „autoryzowanych aktualizacji”, aby być aktualną.

Program AVG Identity Protection jest obecnie dostępny w polskiej wersji językowej.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: