eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieProgramy › ABBYY FineReader na Mac'a

ABBYY FineReader na Mac'a

2009-08-02 13:03

Firma ABBYY wprowadziła na polski rynek program ABBYY FineReader Express Edition for Mac, dla użytkowników komputerów Macintosh.

Przeczytaj także: ABBYY FineReader 9.0

ABBYY FineReader Express Edition for Mac to program przekształcający zeskanowane dokumenty papierowe, pliki PDF i obrazy cyfrowe do postaci plików elektronicznych RTF, XLS, PDF z opcją przeszukiwania i HTML. Wersja na Mac’a, podobnie jak na PC, oferuje rozpoznawanie tekstów w 171 językach i odwzorowuje układ i elementy formatowania oryginalnych dokumentów.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac obsługuje teksty o słabszej jakości, pochodzące z faksów czy zdjęć z aparatów cyfrowych. Program automatycznie prostuje obrazy i usuwa z nich zanieczyszczenia. Zastosowana przez ABBYY technologia pozwala korzystać z aparatów cyfrowych jak z alternatywnego urządzenia do skanowania i umożliwia przekształcanie obrazów oraz dokumentów na tekst.

ABBYY FineReader Express Edition for Mac pracuje w systemach Mac OS X w wersji 10.4 lub nowszej. Jako aplikacja Universal Binary, może być uruchamiany zarówno na komputerach na bazie procesorów PowerPC, jak i Intel.

ABBYY FineReader Express Edition dostępny jest w cenie 290 pln netto.

Przeczytaj także: ABBYY FineReader 8.0 ABBYY FineReader 8.0

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: