eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Verbatim USB Executive Secure

Verbatim USB Executive Secure

2009-06-05 00:10

Verbatim USB Executive Secure

Verbatim ExpressCard SSD Secure © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Verbatim wprowadził na rynek serię napędów USB z szyfrowaniem sprzętowym, kart typu Solid State Drive (SSD), przenośnych twardych dysków oraz płyt DVD z szyfrowaniem programowym, które w razie utraty uniemożliwiają osobom nieupoważnionym dostęp do zapisanych na nich danych. Nośniki przeznaczone są dla osób, które na co dzień przenoszą poufne informacje w formacie cyfrowym.

Przeczytaj także: Pamięci USB Verbatim Store'n'Go

fot. mat. prasowe

Verbatim ExpressCard SSD Secure

Verbatim ExpressCard SSD Secure

Napęd USB Executive Secure został wyposażony w 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES (Advanced Encryption Standard), które w połączeniu ze zintegrowaną ochroną hasłem zapewnia napędowi dobry poziom bezpieczeństwa danych. Executive Secure posiada szereg funkcji zabezpieczających, w tym obowiązkowe wprowadzenie hasła, algorytm haszowania hasła oraz system jego wpisywania, który usuwa dane z urządzenia w razie określonej liczby nieudanych prób uzyskania dostępu.

fot. mat. prasowe

Verbatim HDD 2,5"

Verbatim HDD 2,5"

Karta ExpressCard SSD Secure, bazująca na pamięci flash, pasuje do gniazd PCI ExpressCard, w które wyposażone są laptopy, zapewniając tym samym zwiększenie pojemności komputera bez konieczności otwierania jego obudowy. Nowe karty zapewniają bezpieczeństwo danych także w przypadku utraty nośnika.

W związku z coraz większą popularnością przenośnych dysków twardych, Verbatim wprowadził 2,5-calowy dysk twardy ze 128-bitowym szyfrowaniem sprzętowym, który zapewnia szyfrowanie całej powierzchni dysku w czasie rzeczywistym, bez spowolnienia transferu danych. Natomiast ostatni wprowadzony produkt - SecureSave DVD - to nagrywalny dysk DVD z 256-bitowym szyfrowaniem AES, który zapewnia ochronę plików.

Nowe produkty Verbatim są dostępne w sprzedaży od końca drugiego kwartału 2009 r.

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: