eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Pendrive Transcend JetFlash 930C

Pendrive Transcend JetFlash 930C

2021-03-23 09:48

Pendrive Transcend JetFlash 930C

Pendrive Transcend JetFlash 930C © fot. mat. prasowe

JetFlash 930C to pendrive firmy TRANSCEND, wyposażony w podwójne złącze USB o pojemności do 512 GB. Oferuje prędkość odczytu do 420 MB/s i prędkość zapisu do 400 MB/s.

Przeczytaj także: Nowe pendrive'y USB 3.0 firmy TRANSCEND – nawet do 256 GB

JetFlash 930C ma dwa złącza USB, które pozwalają mu na pracę ze znacznie większą liczbą urządzeń niż w przypadku tradycyjnych nośników. Z jednej strony pamięć może zostać podłączona do urządzenia z portem USB typu C, a z drugiej – do portu typu A.

Dzięki zastosowaniu interfejsu USB 3.2 Gen 1 oraz kości pamięci 3D NAND nośnik oferuje prędkość odczytu do 420 MB/s i prędkość zapisu do 400 MB/s. Będzie dostępny w trzech wersjach pojemnościowych: 128 GB, 256 GB oraz 512 GB, więc pomieści wszystkie potrzebne pliki.

Dodatkową zaletą jest wygląd nośnika. Urządzenie zostało opakowane w aluminiową, metaliczną obudowę w połyskującym, ale delikatnym odcieniu złota.

fot. mat. prasowe

Pendrive Transcend JetFlash 930C

Transcend JetFlash 930C jest wyposażony w podwójne złącze USB.


Transcend Elite


Ze strony internetowej producenta można bezpłatnie pobrać specjalną aplikację TRANSCEND Elite. Jest ona kompatybilna z systemami: macOS oraz Windows. Oprogramowanie pozwala między innymi na tworzenie kopii zapasowych, przywracanie oraz szyfrowanie danych. Ułatwia utrzymanie porządku i ochronę ważnych plików.

RecoveRx


Transcend oferuje użytkownikom również bezpłatne narzędzie do odzyskiwania danych o nazwie RecoveRx. Umożliwia ono dogłębne przeszukiwanie pamięci urządzenia w poszukiwaniu śladów usuniętych plików, w tym zdjęć cyfrowych, dokumentów, muzyki i filmów.

Dostępność i cena


JetFlash 930C będzie dostępny w sklepach w Polsce pod koniec marca. Sugerowane ceny to 265 zł za 128 GB, 380 zł za 256 GB oraz 459 zł za 512 GB. Produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją producenta.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: