eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › TotalSafe: backup online SuperSafe

TotalSafe: backup online SuperSafe

2009-05-27 11:27

TotalSafe: backup online SuperSafe

SuperSafe © fot. mat. prasowe

Firma TotalSafe wprowadziła do swojej oferty usługę SuperSafe - rozwiązanie do backupu on-line. Usługa jest zautomatyzowana, dzięki czemu informacje są codziennie, o ustawionej przez użytkownika porze, przesyłane na serwer.

Przeczytaj także: Symantec Managed Backup Services

fot. mat. prasowe

SuperSafe

SuperSafe

SuperSafe, oferowany przez poznańską firmę TotalSafe, poprzez backup on-line dostępny w trybie 24/7, chroni oraz archiwizuje dane komputerowe. Informacje użytkownika składowane są na serwerze umieszczonym w data center w kraju. Przesyłane do archiwizacji dane najpierw poddawane są kompresji, a następnie szyfrowane przy użyciu technik kryptograficznych (SSL, AES, SOAP/Message Signing). Jedynie uprawniony użytkownik posiada klucz niezbędny do odczytania i przywrócenia danych.

Usługa SuperSafe jest zautomatyzowana oraz umożliwia obsługę i konfigurację użytkownikom, którzy nie posiadają specjalistycznego wykształcenia informatycznego. Pierwszy backup danych wymaga skopiowania całej zawartości na serwer, w każdym późniejszym przesyłane są tylko te informacje, które w toku pracy uległy zmianie. Ponadto nie trzeba pamiętać o codziennym wykonywaniu backupu. Informacje są codziennie, o wybranej przez użytkownika porze, przesyłane i przechowywane w serwerowni.

Uruchomienie usługi polega na wypełnieniu formularza dostępnego na stronie internetowej SuperSafe, odebraniu maila z kluczem aktywacyjnym oraz wykonaniu instrukcji podpowiadanych w czasie konfiguracji, aby dostosować program do własnych potrzeb.

Firma TotalSafe proponuje bezpłatny, 30-dniowy okres próbny, w czasie którego każdy użytkownik może samodzielnie przetestować działanie systemu.

oprac. : Regina Anam / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: