eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieInternet › Symantec Managed Backup Services

Symantec Managed Backup Services

2009-05-22 13:33

Firma Symantec udostępniła usługi Symantec Managed Backup Services do zarządzania operacjami tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych. Usługi te umożliwiają wykorzystanie zasobów informatycznych i skoncentrowanie się na priorytetach biznesowych.

Przeczytaj także: Symantec Norton Online Backup

Symantec Managed Backup Services dostępne są w modelu out-tasking - zlecanie zadań w postaci elektronicznej, które zapewnia całodobową dostępność usług. Usługi umożliwiają klientom stałe zarządzanie środowiskami Symantec NetBackup. Są one oparte na procesach ITIL. Stanowią połączenie zarządzania lokalnego — na miejscu lub w innej lokalizacji — z całodobowym zdalnym monitorowaniem, zarządzaniem incydentami, obsługą operacji odtwarzania, pomocą w zakresie planowania i optymalizacji oraz funkcjami obsługi raportów. Usługi są zarządzane przez lokalnego kierownika, który nadzoruje codzienne operacje i przekazuje użytkownikom comiesięczne raporty.

Usługi Managed Backup Services firmy Symantec zapewniają następujące możliwości:
  • Zarządzana eskalacja problemów: dzięki współpracy z centrum usług firmy Symantec kierownik ds. świadczenia usług zarządza problemami.
  • Wydajność tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych: Symantec zapewnia wskazówki dotyczące projektowania i wdrażania operacji tworzenia kopii zapasowych oraz zarządzania nimi w celu spełnienia wymagań umów SLA.
  • Zgodność w zakresie kontroli i przepisów prawa: zlecanie obsługi tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych zapewnia kontrolę najważniejszych danych biznesowych w ramach usług, a użytkownicy mogą utrzymać zgodność z wymogami dotyczącymi kontroli i zgodności z przepisami.
  • Strategiczne korzystanie z zasobów informatycznych: zlecanie zadań związanych z tworzeniem i odtwarzaniem kopii zapasowych umożliwia pracownikom skoncentrowanie się na strategicznych przedsięwzięciach.
Oferta Symantec Managed Backup Services jest dostępna w cenie opartej na comiesięcznych opłatach za każdy zarządzany serwer klienta.

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: