eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfony Infinix NOTE 40, NOTE 40 Pro oraz NOTE 40 Pro+ 5G

Smartfony Infinix NOTE 40, NOTE 40 Pro oraz NOTE 40 Pro+ 5G

2024-03-18 13:29

Smartfony Infinix NOTE 40, NOTE 40 Pro oraz NOTE 40 Pro+ 5G

NOTE 40 Pro+ 5G © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Zadebiutowała najnowsza seria smartfonów Infinix NOTE 40, obejmującamodele NOTE 40, NOTE 40 Pro oraz najbardziej zaawansowany NOTE 40 Pro+ 5G. Wszystkie smartfony zostały wyposażone w udoskonaloną technologię ładowania All-Round FastCharge 2.0, ekrany AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, aparaty 108 Mpx z trzykrotnym bezstratnym zoomem oraz dźwięk dostrojony przez JBL i Active Halo.

Przeczytaj także: Infinix NOTE 30 VIP Racing Edition wkrótce w Polsce

Technologia Infinix All-Round FastCharge 2.0 jest wspierana przez autorski chipset marki, Cheetah X1. Rozwiązanie zapewnia możliwość ładowania przewodowego do 100 W, ładowania bezprzewodowego, przewodowego i bezprzewodowego ładowania zwrotnego, inteligentnego ładowania nocą, ładowania w temperaturach do -20°C oraz wieloprotokołowego. NOTE 40 Pro + 5G obsługuje maksymalną moc ładowania 100 W, pozwalającą naładować baterię do 50% tylko w 8 minut. Smartfony z serii NOTE 40 są również wyposażone w technologię ładowania obejściowego Bypass Charging 2.0, umożliwiającą zasilanie prądem elektrycznym płyty głównej, co zapobiega przegrzaniu urządzenia podczas jednoczesnego ładowania i gry lub oglądania filmów.

fot. mat. prasowe

Infinix NOTE 40 Pro

Infinix NOTE 40 Pro ma baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem 70 W i bezprzewodowym ładowaniem magnetycznym.


Wszystkie urządzenia z nowej serii mają opcję bezprzewodowego ładowania. W ofercie Infinix dostępny jest zestaw akcesoriów Infinix MagKit, na który się składają etui na smartfon MagCase i magnetyczna podkładka ładująca MagPad.

fot. mat. prasowe

Infinix NOTE 40 Pro+ 5G

Wszystkie smartfony z serii NOTE 40 zostały wyposażone w przednie aparaty 32 Mpx oraz główne aparaty 108 Mpx z poczwórną lampą błyskową, trzykrotnym bezstratnym zoomem.


Wyświetlacze AMOLED smartfonów z serii NOTE 40 o rozdzielczości Full HD+ i szczytowej jasności 1300 nitów są chronione szkłem Corning® Gorilla® Glass.

fot. mat. prasowe

NOTE 40 Pro+ 5G

NOTE 40 Pro + 5G obsługuje maksymalną moc ładowania 100 W, pozwalającą naładować baterię do 50% tylko w 8 minut.


Wszystkie smartfony z serii NOTE 40 zostały wyposażone w przednie aparaty 32 Mpx oraz główne aparaty 108 Mpx z poczwórną lampą błyskową, trzykrotnym bezstratnym zoomem. Tryb Dual Video pozwala na nagrywanie jednocześnie przednią i tylną kamerą.

Dźwięk w nowych smartfonach został profesjonalnie dostrojony przez JBL, zapewniając jednolity, symetryczny dźwięk 360°. Zastosowanie w głośnikach silikonowych membran o wysokiej odporności i zoptymalizowanie wymiarów wnęk poskutkowało wzrostem wydajności basu nawet o 58 proc.

fot. mat. prasowe

Infinix NOTE 40

Na wyspie aparatów umieszczono inteligentne oświetlenie Active Halo, pełniące funkcję diody powiadomień.


Na wyspie aparatów umieszczono inteligentne oświetlenie Active Halo, pełniące funkcję diody powiadomień, którego pulsowanie, w zależności od ustawień, informuje np. o przychodzących połączeniach i powiadomieniach, odtwarzaniu muzyki czy ładowaniu urządzenia.

Seria NOTE 40 oferuje nawet do 24 GB rozszerzonej pamięci RAM, a zastosowany w niej system chłodzenia w komorze próżniowej jest w stanie obniżyć temperaturę urządzenia nawet o 7°C, co przekłada się na większe bezpieczeństwo i wydajność smartfonów.

O dacie premiery w Polsce i pełnej ofercie będziemy informować na bieżąco.

fot. mat. prasowe

Specyfikacje NOTE 40, NOTE 40 Pro oraz NOTE 40 Pro+ 5G

Wszystkie modele zostały wyposażone w udoskonaloną technologię ładowania All-Round FastCharge 2.0, ekrany AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, aparaty 108 Mpx z trzykrotnym bezstratnym zoomem oraz dźwięk dostrojony przez JBL i Active Halo.


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: