eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor dla graczy AGON PRO PD32M

Monitor dla graczy AGON PRO PD32M

2022-04-22 00:22

Monitor dla graczy AGON PRO PD32M

Monitor dla graczy AGON PRO PD32M © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

AGON by AOC wspólnie z Porsche Design stworzyły nowy monitor dla graczy AGON PRO PD32M. Wyświetlacz wyposażono w panel IPS o rozdzielczości 4K, odświeżaniu 144 Hz i z 1152 strefami podświetlenia MiniLED. Wygląd obudowy i podstawy monitora nawiązuje do stylistyki samochodów sportowych.

Przeczytaj także: Monitor AOC GAMING Q27G4X

Monitor AGON PRO PD32M został zaprojektowany z dbałością o aspekty wizualne. Stabilna podstawa została wykonana z piaskowanego aluminium, swoim wyglądem nawiązując do elementów kierownicy samochodowej. Umożliwia ona dostosowanie wysokości pozycji ekranu jak i również ustawienie go w pozycji portretowej (pivot).

Obudowa monitora jest trapezoidalnego kształtu, tworzonego przez delikatnie skośne metalowe maskownice głośników, pełniące też rolę wlotów powietrza. Umieszczono w nich konfigurowalne podświetlenie RGB. Ponadto u dołu ekranu zainstalowano mały projektor, mogący wyświetlać logo Porsche Design albo AGON.

Monitor ma matrycę IPS o rozdzielczości 4K (3840 x 2160 px) i odświeżaniu 144 Hz. Takie parametry, w połączeniu z niskim czasem reakcji (1 ms GtG) umożliwiają rozgrywkę na najwyższym poziomie na komputerach, a dzięki zastosowaniu portów HDMI 2.1, również na konsolach nowej generacji. W urządzeniu zainstalowane zostały również dwa głośniki o mocy 8 W każdy, wzbogacone o technologię DTS.

fot. mat. prasowe

AGON PRO PD32M - tył

Zastosowany w monitorze port USB-C pozwala na jednoczesne przesyłanie obrazu i danych oraz ładowanie laptopa.


Dodatkowymi atutami konstrukcji są maksymalna jasność panelu na poziomie 1400 nitów, oraz podświetlenie MiniLED ze 1152 strefami wygaszania. PD32M jest również certyfikowany najwyższym standardem VESA DisplayHDR 1400. Włączając do tego możliwość wyświetlenia 1,07 miliarda kolorów oraz 97-procentowe pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 wyświetlacz znajdzie zastosowanie także przy tworzeniu treści przez grafików czy animatorów, wymagających wysokiej jakości obrazu.

fot. mat. prasowe

AGON PRO PD32M

AGON PRO PD32M ma matrycę IPS o rozdzielczości 4K (3840 x 2160 px) i odświeżaniu 144 Hz.


PD32M sprawdzi się również jako narzędzie codziennej pracy. Zastosowany w nim port USB-C pozwala na jednoczesne przesyłanie obrazu i danych oraz ładowanie laptopa (do 90 W – w zależności od ustawień HDR). Co więcej, podpięty w ten sposób komputer będzie mógł korzystać ze wszystkich urządzeń podłączonych do 4-portowego koncentratora USB. Z kolei przełącznik KVM daje możliwość kontrolowania dwóch podłączonych w ten sposób komputerów za pomocą jednego zestawu klawiatury i myszy. Dodatkowo, funkcja Picture-by-Picture pozwala na jednoczesne wyświetlanie treści z dwóch źródeł podłączonych do monitora.

Dostęp do specjalnie zaprojektowanego menu OSD ułatwia dołączony pilot bezprzewodowy.

Cena i dostępność


PORSCHE DESIGN AOC AGON PRO PD32M jest dostępny w salonach Porsche Design, na stronie www.porsche-design.com oraz w wybranych sklepach w cenie 8 969 PLN.

Wszystkie modele monitorów AOC objęte są 3-letnią gwarancją producenta.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: