Nowa drukarka OKI
2003-04-28 10:50
Przeczytaj także: Drukarka dla grafików
B6000 jest serią urządzeń stworzoną z myślą o potrzebach średnich i dużych grup roboczych.Podstawowe zalety nowej serii, to:
- Rozdzielczość 1200x1200 dpi zapewniająca czysty i przejrzysty wydruk dokumentów
- Wysoka wydajność pracy w grupie roboczej
- Pamięć podstawowa 64 MB
- Mocny procesor 350 MHz
- Przetwarzanie pierwszej strony w 12 sekund
- Możliwość zainstalowania tacy sortującej wydruki, co pozwala na oddzielenie kolejnych partii wydruków wychodzących z drukarki.
- Wysoka wydajność pracy, możliwa dzięki dużej pojemności podajników, mieszczących do 1.750 arkuszy papieru.
- Wydajny wkład z tonerem, wystarczający na 15 tys. wydruków.
Nowe drukarki charakteryzują się wysoką jakością zgodną ze standardami Oki. Mogą drukować do 150.000 stron miesięcznie, są zgodne z większością aplikacji na rynku.
B6100 są łatwe w użyciu – większość modeli posiada wbudowaną kartę sieciową i wewnętrzny serwer internetowy ułatwiający zdalne zarządzanie urządzeniem poprzez przeglądarkę internetową, za pośrednictwem specjalnego oprogramowania sieciowego firmy OKI - PrintSuperVision.

oprac. : Beata Szkodzin / eGospodarka.pl
Przeczytaj także
Najnowsze w dziale Wiadomości
-
Nie tylko cena. Co naprawdę przyciąga klientów i buduje ich lojalność?
-
DeepSeek zagrożeniem dla prywatności? Europa blokuje chińską aplikację AI, Polska czeka, eksperci ostrzegają
-
Złośliwe PDF-y: Jak cyberprzestępcy wykorzystują popularny format do phishingu?
-
Eksport UE bez USA? Unia ma remedium na rosnące cła