eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Oferta Plus: "W Wielkiej Brytanii jak w domu"

Oferta Plus: "W Wielkiej Brytanii jak w domu"

2020-12-29 00:44

Oferta Plus: "W Wielkiej Brytanii jak w domu"

Dla klientów Plusa w Wielkiej Brytanii jak w domu © Minerva Studio - Fotolia.com

Od 1 stycznia 2021 roku klienci Plusa i Plusha będą mogli korzystać z usług w Wielkiej Brytanii tak jak do tej pory. Jest to możliwe dzięki promocji "W Wielkiej Brytanii jak w domu". Pobyt na terenie tego kraju będzie traktowany tak samo jak w państwach Unii Europejskiej.

Przeczytaj także: Plus dla Firm teraz bez limitów

Dzięki promocji klienci zapłacą tyle samo co do tej pory za korzystanie z połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych. Klienci bez pakietów za wszystkie usługi będą ponosić opłaty zgodnie z dotychczasowymi warunkami.

W przypadku usług transmisji danych, każdy abonent, który w kraju posiada w ramach oferty pakiet internetowy może w Wielkiej Brytanii korzystać z jego części w takiej samej wielkości, jak jest to określone dla roamingu w UE.

Promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu” utrzymuje też takie same zasady Polityki Uczciwego Korzystania, jak ma to miejsce w przypadku roamingu na terenie Unii Europejskiej.

Klienci Plusa zapłacą również tyle samo co przed 1 stycznia 2021 r. za międzynarodowe połączenia i wiadomości SMS z Polski do Wielkiej Brytanii.

Promocja „W Wielkiej Brytanii jak w domu” zostaje wprowadzona dla wszystkich Klientów Plusa i Plusha korzystających z roamingu lub połączeń międzynarodowych w ofertach abonamentowych, mix oraz na kartę (prepaid).

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: