eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Rodzina w Orange Flex. Nowe funkcjonalności i plany od 15 zł

Rodzina w Orange Flex. Nowe funkcjonalności i plany od 15 zł

2019-11-29 09:38

Rodzina w Orange Flex. Nowe funkcjonalności i plany od 15 zł

Rodzina w Orange Flex © Syda Productions - Fotolia.com

W Orange Flex można stworzyć teraz Rodzinę, w ramach której można podłączyć do 6 numerów. W ofercie tej dostępny będzie nowy plan za 15 zł z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami w Polsce i w roamingu w UE.

Przeczytaj także: Orange i TikTok rozpoczęli współpracę

Flex Rodzina obsługuje dwa profile: administratora oraz członka rodziny. Właścicielem wszystkich numerów jest płacący za usługi - administrator. Może on dołączać i usuwać członków rodziny, a także zarządzać ich ofertą oraz kartami SIM.

Administrator może także aktywować lub wyłączyć każdemu członkowi rodziny nową funkcjonalność - opcję „Zapytaj o zakup”, która daje możliwość kontroli nad wydatkami. Kiedy opcja jest włączona, administrator każdorazowo otrzyma w aplikacji powiadomienie z prośbą o wyrażenie zgody na zakup. Członek rodziny może kupować dodatkowe usługi, np.: passy, pakiety danych, czy pakiety roamingowe bezpośrednio w aplikacji. Wtedy wszystkie dodatkowe usługi działają tylko dla danego numeru.

fot. Syda Productions - Fotolia.com

Rodzina w Orange Flex

W ramach oferty Flex Rodzina można podłączyć maksymalnie 6 numerów.


Jednocześnie tylko w ofercie Flex Rodzina pojawia się nowy plan za 15 zł. Zawiera on nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Ten plan nie posiada paczki danych, bo w założeniu ma służyć rodzicom, którzy chcą ograniczyć dostęp najmłodszych do Internetu oraz starszym użytkownikom, którzy nie są zainteresowani surfowaniem po sieci. Dodatkowe GB można zawsze dokupić w aplikacji wg potrzeb. Dostępne są trzy różne opcje jednorazowych pakietów GB (1 GB, 5 GB, 10 GB).

Natomiast zarówno administrator, jak i każdy z członków Flex Rodziny, może skorzystać z funkcji „Przekaż GB”, pozwalającej przesuwać gigabajty pomiędzy użytkownikami Orange Flex. To dobry, darmowy i kontrolowany sposób na to, by uzupełnić najmniejszy Plan o GB danych.

Przeczytaj także: Orange Flex dla firm Orange Flex dla firm

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Więcej na ten temat: Orange Flex, oferta Orange, Orange

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: