eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Motorola Moto G8 Plus już dostępna w ofercie Plusa

Motorola Moto G8 Plus już dostępna w ofercie Plusa

2019-10-31 15:36

Motorola Moto G8 Plus już dostępna w ofercie Plusa

Motorola Moto G8 Plus © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Smartfon Motorola Moto G8 Plus jest już dostępny na wyłączność w ofercie Plusa. Smartfon ma 6,3 calowy ekran Max Vision FHD+, 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665 oraz trzy aparaty fotograficzne.

Przeczytaj także: Linia Moto G ma następców. Nowe smartfony Motorola

Motorola Moto G8 Plus ma ekran od krawędzi do krawędzi. Dźwięk wydobywa się z dwóch głośników stereo wspieranych technologią Dolby Audio. Smartfon jest wyposażony w system trzech aparatów fotograficznych z technologią Quad Pixel i 4-krotnie większą wrażliwością na słabe światło oraz 25 Mpx aparat do selfie.

Moto G8 Plus wyposażona jest w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 665 i posiada 4 GB pamięci DDR RAM. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 9 Pie. Posiada baterię o pojemności 4000 mAh, a ultraszybkie ładowanie TurboPower™ pozwala po 15 minutach naładować go na 8 godzin pracy.

fot. mat. prasowe

Motorola Moto G8 Plus - specyfikacja

Moto G8 Plus wyposażona jest w 8-rdzeniowy procesoro Qualcomm® Snapdragon™ 665.


Motorola Moto G8 Plus jest dostępna w Polsce wyłącznie w ofercie sieci Plus. Można ją dostać w sprzedaży ratalnej na 24, 36 lub nawet 48 miesięcy. W ofercie dla nowych klientów Plus Abonament jego cena wynosi 1 zł opłaty początkowej i raty 50 zł przez dwa lata, 33 zł przez trzy lata i 25 zł przez cztery lata. W ofercie dla klientów przedłużających umowę Moto G8 Plus jest dostępna bez opłaty początkowej w 24 ratach po 49,96 zł lub 36 ratach po 33,31 zł. Można ją też otrzymać w ofercie zakupu telefonu bez kosztów abonamentu (na raty 0%) oraz ofercie MIX.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: