eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W Plusie drugi smartfon za złotówkę

W Plusie drugi smartfon za złotówkę

2022-06-08 13:15

W Plusie drugi smartfon za złotówkę

Drugi smartfon Samsung za złotówkę © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Klienci Plusa, którzy zdecydują się na ratalny zakup smartfona OPPO Reno7 5G, OPPO Reno7 Lite 5G czy Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie abonamentowej, otrzymają drugi smartfon, odpowiednio OPPO A16 lub Samsung Galaxy A03 za symboliczną złotówkę. Dodatkowo opłata za drugi i kolejny abonament będzie wynosiła jedynie złotówkę miesięcznie aż przez rok. Promocja obowiązuje od 9 czerwca br.

Przeczytaj także: Nowa oferta Plusa: abonament za 1 zł nawet przez 12 miesięcy

W ofercie ratalnej OPPO Reno7 5G jest dostępny za 299 złotych na start i np. 36 rat po 72.22 złotych miesięcznie za sprzęt. Natomiast OPPO Reno7 Lite 5G można kupić za 199 złotych na start i np. 36 rat po 52,78 złotych miesięcznie. Klienci, którzy wybiorą jeden z tych modeli wraz z abonamentem mogą dobrać smartfon OPPO A16 jedynie za złotówkę.

fot. mat. prasowe

Drugi smartfon OPPO za złotówkę

Klienci, którzy wybiorą OPPO Reno7 5G albo OPPO Reno7 Lite 5G wraz z abonamentem, mogą dobrać smartfon OPPO A16 jedynie za złotówkę.


Klienci mogą wybrać również Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie ratalnej za 349 złotych na start i np. 36 rat po 94,44 złotych miesięcznie za sprzęt. Przy zakupie urządzenia w ofercie z abonamentem, użytkownicy otrzymają smartfon Samsung Galaxy A03 za symboliczną złotówkę.

fot. mat. prasowe

Drugi smartfon Samsung za złotówkę

Przy zakupie Samsunga Galaxy S21 FE 5G w ofercie z abonamentem, użytkownicy otrzymają smartfon Samsung Galaxy A03 za symboliczną złotówkę.


Abonamenty za 1 złoty miesięcznie


Klienci, którzy posiadają lub dokupią abonament, zapłacą pełną kwotę jedynie za pierwszy abonament, a kolejnych pięć otrzymają za symboliczną złotówkę miesięcznie i to przez cały rok. Dzięki tej ofercie można zaoszczędzić nawet 1 308 złotych na pojedynczym abonamencie ze smartfonem, a w rodzinnym budżecie może pozostać aż 5 046 złotych.

Aby skorzystać z promocji wystarczy mieć lub kupić abonament za minimum 44,90 złotych miesięcznie i dobrać kolejny abonament za minimum 55 złotych miesięcznie. Przy wyborze oferty z urządzeniem, klient otrzymuje aż rok abonamentu za 1 złoty miesięcznie. Natomiast klienci, którzy zdecydują się tylko na abonament telefoniczny zapłacą złotówkę miesięcznie przez pół roku.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: