eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Smartwatch Kruger&Matz SmartKid

Smartwatch Kruger&Matz SmartKid

2019-02-06 12:53

Smartwatch Kruger&Matz SmartKid

Smartwatch Kruger&Matz SmartKid © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Kruger&Matz wprowadził do oferty smartwatch SmartKid wyposażony w moduł GPS, który w połączeniu z dedykowaną aplikacją nie tylko pozwoli sprawdzić gdzie jest dziecko, ale też dzięki funkcji podsłuchu umożliwi kontrolę otoczenia, w jakim ono się znajduje.

Przeczytaj także: Smartwatch Kruger&Matz Style 2

Zegarek SmartKid pracuje w oparciu o procesor MTK2503 oraz system Linux i wyposażony został w moduł GPS.

Zegarki mają ekran dotykowy o przekątnej 1,44″, który zamknięto w kopercie o wymiarach 50x40mm, do której dołączony został gumowy pasek. Obudowa zegarka posiada normę IP67, co oznacza, że nie ulegnie on awarii w przypadku nagłego deszczu czy upadku do kałuży. Zegarek wyposażono w baterię o pojemności 440 mAh.

SmartKid osiąga pełną funkcjonalność po aplikacji karty microSIM. Zegarek posiada funkcję dzwonienia oraz WeChat, który pozwala na wysyłanie krótkich wiadomości głosowych. Co więcej, dzięki funkcji SOS, dziecko może bardzo szybko – za pomocą jednego przycisku – poinformować rodziców o niebezpiecznej sytuacji.

Dodatkowe funkcje, które w tym zegarku mogą spodobać się najmłodszym, to gra edukacyjna, latarka oraz kalkulator, a także funkcja krokomierza, która zlicza liczbę pokonanych w ciągu dnia kroków oraz aparat 0,3 Mpix.

fot. mat. prasowe

Kruger&Matz SmartKid różowy i niebieski

Zegarki SmartKid są dostępne w kolorze niebieskim i różowym.


Do zegarka została przygotowana dedykowana aplikacja KrugerMatz SmartKid. To dzięki niej rodzic może ustawić obszar bezpieczeństwa dziecka i otrzymać powiadomienie o jego opuszczeniu, skontaktować się z dzieckiem i szybko je zlokalizować. Dodatkowo, dzięki funkcji podsłuchu może także w dowolnej chwili sprawdzić otoczenie, w którym znajduje się dziecko. Dedykowana aplikacja pozwala także na upload wykonanych zdjęć bezpośrednio na smartfon rodzica zaraz po ich zrobieniu.

fot. mat. prasowe

Kruger&Matz SmartKid

Zegarki mają ekran dotykowy o przekątnej 1,44″, który zamknięto w kopercie o wymiarach 50x40mm, do której dołączony został gumowy pasek.


Zegarki SmartKid w kolorze niebieskim i różowym.

Zegarek dziecięcy Kruger&Matz SmartKid dostępny jest w oficjalnym sklepie www.krugermatz.com, sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w cenie 229 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: