eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Monitor Philips 241B7QGJ

Monitor Philips 241B7QGJ

2019-01-15 09:28

Monitor Philips 241B7QGJ

Philips 241B7QGJ © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Philips 241B7QGJ to nowy 24-calowy monitor przyjazny środowisku. Wykonany został z tworzyw pochodzących z recyklingu i jest energooszczędny.

Przeczytaj także: Monitor Philips 241B8QJEB

Monitor nie zawiera szkodliwych pierwiastków, takich jak ołów, rtęć i halogeny. Został (razem z opakowaniem) zrobiony z materiałów możliwych do odzysku.

Monitor ma wyświetlacz Full HD wyposażony w matrycę IPS, o rozdzielczości 1920 x 1080.

Philips 241B7QGJ jest energooszczęgny - podczas przeciętnej pracy pobiera 11W energii. Można to było osiągnąć dzięki zastosowaniu podświetlania o niskim zapotrzebowaniu na prąd oraz rozwiązaniom wspierającym. Funkcja PowerSensor pozwala wykryć czy w danym momencie użytkownik siedzi przed ekranem. Jeżeli od niego odejdzie, wówczas automatycznie obniżany jest poziom jasności wyświetlania. Z kolei technologia LightSensor dostosowuje jasność do warunków świetlnych otoczenia, a przycisk Zero Power Switch pozwala przełączyć monitor w tryb całkowitego braku poboru energii, bez konieczności odłączania przewodu zasilającego.

fot. mat. prasowe

Philips 241B7QGJ - tył

Philips 241B7QGJ jest energooszczęgny - podczas przeciętnej pracy pobiera 11W energii.


Philips 241B7QGJ jest zgodny ze specyfikacją Energy Star 7.0 oraz klasą energetyczną A++. Organizacja Green Electronics Council przyznała temu modelowi certyfikat EPEAT, potwierdzający jego przyjazność dla środowiska.

fot. mat. prasowe

Philips 241B7QGJ - przód

Monitor ma wyświetlacz Full HD wyposażony w matrycę IPS, o rozdzielczości 1920 x 1080.


Philips 241BQGJ wspiera technologie poprawiające jakość obrazu w zależności od wyświetlanej treści: SmartImage, SmartContrast oraz SmartResponse. Ponadto w trosce o komfort użytkownika w wyświetlaczu zastosowano powierzchnię antyrefleksyjną oraz rozwiązania ograniczające emisję niebieskiego światła i efekt migotania obrazu.

fot. mat. prasowe

Philips 241B7QGJ - pivot

Dzięki podstawie SmartErgoBase położenie ekranu prezentowanego monitora można dostosować zarówno w zakresie góra-dół, kąta pochylenia oraz obrotu w pionie i poziomie.


Dzięki podstawie SmartErgoBase położenie ekranu prezentowanego monitora można dostosować zarówno w zakresie góra-dół, kąta pochylenia oraz obrotu w pionie i poziomie. Philips 241B7QGJ może być również zamontowany na uchwycie VESA. Dodatkowym wyposażeniem są wbudowane głośniki oraz cztery porty USB 3.0.

Cena i dostępność


Philips 241B7QGJ zadebiutuje na rynku w tym miesiącu, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 979 złotych.


oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: