eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Acer K650i: energooszczędny, mobilny projektor LED

Acer K650i: energooszczędny, mobilny projektor LED

2016-08-05 22:09

Acer K650i: energooszczędny, mobilny projektor LED

Nowość od Acera: K650i, energooszczędny i mobilny projektor LED © Acer

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Firma Acer wprowadziła do oferty nowy projektor LED 1080p. Model K650i wykorzystuje źródła światła LED, co pozwala projektorowi na wyświetlanie obrazu z żywymi kolorami, przy większym nasyceniu barw niż standardowe projektory ze źródłami żarnikowymi. Dzięki zastosowaniu technologii LED, udało się zmniejszyć pobór energii elektrycznej o 90%, przy zachowaniu żywotności lampy do 30.000 godzin.

Przeczytaj także: Projektory Acer F7200, F7500 i F7600

Wyraźny obraz

Projektor Acer K650i stworzono z myślą o oddaniu atmosfery kinowej w zaciszu domowym dzięki lepszemu nasyceniu kolorów niż tradycyjne projektory z żarówkami żarnikowymi oraz odtworzeniu do 100% kolorów palety NTSC. Urządzenie korzysta z technologii Acer ColorPurity+, ColorBoost3D i ColorSafe II, które pozwalają na oddanie głębokich i czystych barw, podczas gdy najnowsza technologia Acer LumiSense+ dostosowuje obraz do jasności otoczenia. Natomiast technologia DynamicBlack pomaga poprawić kontrast obrazu poprzez analizowanie wyświetlanych treści, klatka po klatce, i dynamiczne dostosowywanie poziomu natężenia światła, co pozwala poprawić głębię czerni. Równocześnie, nowe rozwiązanie TI TRP DMD zapewnia lepsze nasycenie barw.


Lampa LED zapewnia także stabilny poziom jasności nawet przy korzystaniu z projektora przez długi okres czasu. Projektor K650i jest bardzo wytrzymały w porównaniu z innymi projektorami i nie zawiera rtęci ani gazów halogenowych. Możliwość natychmiastowego włączenia/wyłączenia i spakowania projektora K650i, dzięki zastosowaniu technologii LED, wyróżniają urządzenia na tle tradycyjnych projektorów. Żywotność lampy LED wynosi co najmniej 30.000 godzin.


W sieci Wi-Fi

Uwolnij się od kabli i wybierz dongle Acer, aby prowadzić bezprzewodową projekcję w technologii WirelessHD, w rozdzielczości 1080p Full HD i cieszyć się filmami Full HD 3D 60Hz. Dzięki konstrukcji HiddenDongle, dongle instalowany jest pod zdejmowaną pokrywą. Projektor K650i obsługuje sieć Wi-Fi, co daje użytkownikowi liczne opcje łączności i wyświetlania treści w technologii bezprzewodowej. Technologia MHL umożliwia podłączenie urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, i wyświetlanie ich zawartości.


Źródło dźwięku można podłączyć do projektora za pomocą Bluetooth, a 4GB pamięci wewnętrznej pozwala przechowywać pliki multimedialne na samym urządzeniu. K650i posiada dwa wbudowane głośniki stereo 5W z technologią DTS Sound i Acer True Harmony Sound.


Automatyczna korekcja zniekształcenia trapezowego koryguje poziome zniekształcenia obrazu, podczas gdy użytkownik może dodatkowo regulować obraz dzięki czteropoziomowej funkcji korekcji.

oprac. : Grzegorz Gacki / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: